Zwycięstwo Orlików 4:3 z UKS RG 2000 Pruszcz Gdański

zwycorli2015ww_07329 sierpnia 2015 roku, odbył się pierwszy ligowy mecz naszej drużyny juniorów młodszych. LKS „Orzeł” Trąbki Wielkie zmierzył się z UKS RG 2000. Pojedynek rozpoczął się o godz. 13:00.

Już na początku meczu przeciwnicy wyszli na prowadzenie (1:0), lecz nasze „Orzełki” nie ugięły się, i w 15 minucie z rzutu karnego wyrównał kapitan drużyny Michał Wiński (1:1). Spotkanie było bardzo interesujące i dynamiczne, na co wskazuje bramka strzelona przez naszego napastnika Pawła Ziemanna w 27 minucie. Rywale jednak nie ustępowali, co spowodowało zdobycie przez nich dwóch bramek. (3:2)
Zaraz po tym sędzia zakończył pierwszą połowę.
Druga połowa była zdecydowanie zdominowana przez naszych piłkarzy. Już w 48 minucie kolejną bramkę zdobył Paweł Ziemann. „Orzełki” zagrzewani do walki okrzykami w 58 minucie kolejny raz strzelili bramkę, wychodząc tym sposobem na prowadzenie, a strzelcem był nasz drugi napastnik Fabian „Jogi” Niedźwiecki. (4:3). Po dwudziestu minutach drugiej połowy, trener zarządził zmianę środkowych pomocników. Za Mateusza oraz Łukasza Panikowskich wprowadził Huberta Hałuna i Macieja „Henia” Zalewskiego. W dalszym ciągu „Orzeł” dominował nad drużyną przeciwną.
Po doliczonych 3 minutach, sędzia zakończył mecz.