Zwycięstwo Orlików 4:3 z UKS RG 2000 Pruszcz Gdański

zwycorli2015ww_07329 sierpnia 2015 roku, odbył się pierwszy ligowy mecz naszej drużyny juniorów młodszych. LKS “Orzeł” Trąbki Wielkie zmierzył się z UKS RG 2000. Pojedynek rozpoczął się o godz. 13:00.

Już na początku meczu przeciwnicy wyszli na prowadzenie (1:0), lecz nasze “Orzełki” nie ugięły się, i w 15 minucie z rzutu karnego wyrównał kapitan drużyny Michał Wiński (1:1). Spotkanie było bardzo interesujące i dynamiczne, na co wskazuje bramka strzelona przez naszego napastnika Pawła Ziemanna w 27 minucie. Rywale jednak nie ustępowali, co spowodowało zdobycie przez nich dwóch bramek. (3:2)
Zaraz po tym sędzia zakończył pierwszą połowę.
Druga połowa była zdecydowanie zdominowana przez naszych piłkarzy. Już w 48 minucie kolejną bramkę zdobył Paweł Ziemann. “Orzełki” zagrzewani do walki okrzykami w 58 minucie kolejny raz strzelili bramkę, wychodząc tym sposobem na prowadzenie, a strzelcem był nasz drugi napastnik Fabian “Jogi” Niedźwiecki. (4:3). Po dwudziestu minutach drugiej połowy, trener zarządził zmianę środkowych pomocników. Za Mateusza oraz Łukasza Panikowskich wprowadził Huberta Hałuna i Macieja “Henia” Zalewskiego. W dalszym ciągu “Orzeł” dominował nad drużyną przeciwną.
Po doliczonych 3 minutach, sędzia zakończył mecz.

LKS “Orzeł” Trąbki Wielkie grał w następującym składzie:
– Damian “Lucek” Wasyna,
– Michał Wiński (kapitan)
– Kamil Zitterman,
– Łukasz Zitterman,
– Krystian “Krycha” Szweda
– Mateusz “Rudy” Panikowski (zmiana w 60 min.)
– Łukasz Panikowski (zmiana w 60 min.)
– Kamil Rogall,
– Mateusz Gostomski,
– Paweł Ziemann
– Fabian “Jogi” Niedźwiecki
– Hubert Hałun (zmiana 60 min)
– Maciej “Henio” Zalewski (zmiana 60 min)
Trener Tomasz Kempa
info hubryss, foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.