Witam serdecznie sportowców, działaczy, trenerów

listdodzialaczyZ dużą radością informuję, że po wielu latach działań, mimo braku zrozumienia ze strony GOKSiR i Urzędu Gminy udało nam się uruchomić w 2015 roku stronę internetową Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Trąbkach Wielkich. Strona spełnia wszelkie warunki żeby stać się Serwisem Sportowym Gminy Trąbki Wielkie i nie tylko.

Adres: www.lzs.e-trabki.pl lub Gminne Zrzeszenie LZS Trąbki Wielkie Administratorem strony jest nasza Koleżanka z zarządu GZ LZS Anita Zielke, adres do korespondencji e-mail; gvonajlepsze@gmail.com

Zatem zapraszam Państwa do współpracy i przesyłania wszelkich informacji włącznie z fotografiami z imprez sportowych z udziałem mieszkańców naszej gminy. Dzisiejszy wygląd i treść naszej strony to nie jest jej stan finalny. Wszystkie sugestie i propozycje dotyczące strony oraz zawartych na niej treści są mile widziane.
Pragniemy, aby na stronie znalazło się stałe miejsce dla naszych korespondentów, którzy zechcą aktywnie współpracować w tworzeniu serwisu.

Obowiązuje zasada non-profit !

Liczę na współpracę w zakresie promocji sukcesów naszych sportowców i promowania wszystkich dyscyplin sportowych uprawianych w naszym środowisku.

Za Zarząd GZ LZS
w Trąbkach Wielkich
Prezes
( – ) Roman Zielke

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)