Weteran Lekkiej Atletyki Sylwester Maliszewski spotkał się seniorami z Trąbek Wielkich

sylwmal01601731 sierpnia 2016 roku w GOKSiR na zaproszenie Zarządów GZ LZS i Klubu Seniora “Zawsze Młodzi” z Trąbek Wielkich z seniorami spotkał się czołowy  weteran  lekkoatletyki  Polski Sylwester Maliszewski mieszkaniec Gołębiewka z gminy Trąbki Wielkie. W pierwszej części  Gość uczestniczył w dekoracji najlepszych seniorów/-ek mistrzostw klubu w strzelaniu z karabinka pneumatycznego.
Następnie zaprezentował swoją drogę sportową od 1994 roku do chwili obecnej. Aktualnie jako 70-latek jest zaliczany do najlepszych sportowców w swojej kategorii wiekowej w Polsce i globu. W swojej prezentacji zwrócił uwagę, że tylko systematyczna praca- treningi na miarę swoich możliwości mogą podnosić sprawność organizmu w III wieku życia. Niezbędne jest poprawne i zgodnie z obowiązującymi standardami dostarczanie organizmowi odpowiednich pokarmów. Zaprezentował zdobyte trofea oraz  dwa tomy kronik które prowadzi od lat 90 XX wieku.
W ostatniej części spotkania pochwalił się kolejną swą rozwijającą się dziedzinę życia
– pisanie wierszy, fraszek. Finałem tej części było zaprezentowane dwa swoje utwory, które w swej treści były poświęcone seniorom.

SM-Ile-Dni-Starościw-ramce
Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Uczestnicy spotkania gromkimi brawami w uznaniu za osiągnięte wyniki i bardzo ciekawą prezentację nagromadzili zacnego Gościa -Mistrza LA gromki brawami.

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.