Udany rewanż Amatora Kełpino z Orłem Trąbki Wielkie

orzelsks201605125 maja 2016 ( środa ) została rozegrana 26 runda rozgrywek o mistrzostwo V ligi grupy I – rundy wiosennej 2016 organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku.

Piłkarze Orła po ostatnich porażkach z mocnym postanowieniem i wiarą w przerwanie złej pasji – serii porażek pojechali do Kełpina na mecz rewanżowym z miejscowym Amatorem.

W rundzie jesiennej w Trąbkach Wielkich Orzeł zwyciężył Amatora skromnie 1:0.

Mecz w Kełpinie rozpoczął się zgodnie z przewidywaniami kibiców od ataków Orła i objęcia już w 13 minucie prowadzenia. Bramkę zdobył Żabiński.

Po koniec pierwszej połowy gospodarze strzeli wyrównującego gola.

Najlepszą okazję do strzelenia bramki w drugiej połowie miał Orzeł w 78 minucie. Sędzia podyktował przeciwko Amatorowi rzut karny. Do wykonania rzutu karnego podszedł Dampc. Tym razem golkiper Amatora z tego pojedynku wyszedł zwycięsko. W rewanżu gospodarze strzelili gola który jak się po ostatnim gwizdku sędziego dał Amatorowi zwycięstwo i udany rewanż za porażkę w Trąbkach Wielkich.

W tym meczu barw Orła bronili : br. Narloch –  Łaszczyk, Molga, Balcer, Bronka – Dończyk T. Kobylarz M., Dampc, Kamiński (66′ Dończyk B.), Kuchnowski (71′ Kobylarz R.), Żabinski.

info wkempa, A. Marszałowicz

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)