Tytuł mistrzowski i złote medale dla pań z Sobowidza

25mistrzgminy201502811 października 2015 w hali Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich zostały rozegrane XXV Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w Piłce Siatkowej Kobiet.
Do mistrzostw zgłosiło się 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupach zespoły grały każdy z każdym do dwóch setów wygranych. W drugiej fazie mistrzostw zgodnie z zajętym miejsce w grupie drużyny rozegrały mecze o miejsca.
W meczu o VII miejsce reprezentacja sołectwa Trąbki Małe pokonały Drzewinę. V miejsce zajęły Kaczki ponieważ zespół z Domachowa nie stawił się na parkiecie.
W meczu o III miejsce Ełganowo pokonało Trąbki Wielkie 2:1, a w meczu o I miejsce spotkały się zespoły Sobowidza i Kleszczewa, które w eliminacjach wygrały po trzy mecze . Po zaciętym i wyrównanym pojedynku wygrały zawodniczki z Sobowidza. Zespół do zwycięstwa poprowadził duet trenerski Agnieszka Pettke i Adrian Schuchardt.
Oficjalne wyniki mistrzostw ogłosił dyrektor GOKSiR Leszek Orczykowski, a najlepszym zespołom dyplomy, medale i puchary wręczył Michał Studziński radny Rady Gminy Trąbki Wielkie.
Tytuł mistrzowski wywalczyły; Marika Sulewska, Aleksandra Witoń – Szeremeta, Dorota Piepiórka, Agata Muszyńska, Kinga Głowacka, Łucja Drożeńska, Kamila Szymczyk, Julka Laskowska i Helena Schuchardt.

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)