LKS Orzeł – KS Żukowo 2:2

lkszukowo201504910 października 2015 roku o godz. 13.00 juniorzy rocz. 1999 i młodsi Orła Trąbki Wielkie podejmowali w ramach rozgrywek o mistrzostwo pomorskiej klasy J B – grupa 2 drużynę KS Żukowo.

Była to siódma kolejka rozgrywek. W dotychczasowych sześciu kolejkach Orzeł wywalczył 9 punktów ( wszystkie w roli gospodarza ). Goście z Żukowa pochwalić się mogli 6 punktami.
Zapowiadały się więc ciekawe zawody o lepszą pozycję w tabeli. Początek spotkania należał do Orła. Z czasem przewagę zyskali goście, którzy głównie za sprawą prostych błędów w obronie gospodarzy wypracowali sobie kilka pozycji bramkowych. Przyznać trzeba, że tylko niefrasobliwość napastników z Żukowa oraz dobra dyspozycja w bramce tego dnia Łukasz Sykuta pozwalała miejscowym w utrzymaniu remisowego wyniku. Limit szczęścia wyczerpał się w 31 minucie. Po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy do piłki oddalonej od bramki ok. 20 metrów dopadł zawodnik KS Żukowo i technicznym uderzeniem pokonał Łukasza Sykuta.
W przerwie meczu trener miejscowych dokonał dwóch zmian. W bramce Sykuta zastąpił Damian Wasyna, a w ataku pojawił się Fabian Niedźwiecki. Szczególnie pojawienie się tego drugiego wprowadziło nieco ożywienia w poczynania miejscowych, którzy odważniej zaczęli atakować bramkę gości. Wraz z upływem czasu na boisku pojawiali się kolejni rezerwowi piłkarze Orła – Maciej Zalewski i Dawid Gajęcki. Gdy do końca meczu pozostawał niespełna kwadrans tuż przed polem karnym gości faulowany był Zalewski. Rzut wolny na bramkę pięknym uderzeniem zamienił Adrian Kleina. Niestety z remisu miejscowi cieszyli się tylko kilka minut. Na 5 minut przed końcem spotkania po dośrodkowaniu z rzutu wolnego celnym i skutecznym strzałem z głowy popisał się zawodnik KS Żukowo i goście po raz kolejny wyszli na prowadzenie. Orzeł grał tego dnia jak Polska ze Szkocją – do końca. Już w doliczonym czasie gry akcja w wykonaniu Huberta Hałuna ( pojawił się na boisku 3 min wcześniej ), Fabiana Niedźwieckiego i kończącego akcję Michała Wińskiego dała remis miejscowym.
Orzeł wystąpił w składzie : Sykut Łukasz ( Wasyna Damian ) – Wiński Michał ( kapitan) , Zitterman Kamil, Zitterman Łukasz, Szweda Krystian ( Gajęcki Dawid ) – Panikowski Łukasz, Panikowski Mateusz, Landowski Jakub ( Zalewski Maciej ), Cieloszczyk Miłosz ( Niedźwiecki Fabian ), Schroder Damian, Kleina Adrian ( Hałun Hubert ) oraz Gostomski Mateusz i Szarmach Karol

Już za tydzień na stadionie w Trąbkach Wielkich juniorzy rocz. 1999 i młodsi w niedzielę 18.10.2015 o godz. 14.00 podejmować będą Bałtyk Gdynia, natomiast juniorzy rocz. 2002 i młodsi w sobotę 17.10.2015 o godz. 11.00 zmierzą się z Czarnymi Pruszcz Gdański.

info hubryss, foto wkempa

 

 

 

 

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)