Szkoła Podstawowa im. Kunegundy Pawłowskiej z Trąbek Wielkich górą!

gims_0702 marca 2015 w hali sportowej Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellońska w Trąbkach Wielkich rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

W turnieju wystartowały wszystkie reprezentacje szkół z gminy Trąbki Wielkie. Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym 2 x 5 minut. Poszczególne mecze na przemian sędziowali opiekunowie z poszczególnych szkół.

Ogółem rozegrano 20 meczy i strzelono 140 bramek w tym dziewczęta strzeliły 74.W dziewiątej – przedostatniej rundzie zostały rozegrane mecze o pierwsze miejsce pomiędzy drużynami chłopców i dziewcząt z SP Sobowidz i SP Trąbki Wielkie.

Mecze były bardzo wyrównane i trzymające kibiców w napięciu do ostatniej minuty. Podwójne zwycięstwo odnieśli reprezentanci z SP Trąbek Wielkich i zapewnili sobie awans PIMS.