Stanisław Szulist VI na mecie cyklu biegów pn. ” Kaszuby Biegają”

bp_20151017_0151Dziewiątym a zarazem ostatnim biegiem w całym cyklu “Kaszuby Biegają był “Bieg Przyjaźni” który odbył się 17.10.2015 r w Przyjaźni.
Po raz ósmy wystartował Stanisław Szulist mieszkaniec Sobowidza. Metę minął na 152 pozycji open, natomiast w swojej kategorii wiekowej M-50-59 został sklasyfikowany na 7 miejscu. Trasę o długości 15 km. pokonał w czasie 1:14:1.
Zgodnie z regulaminem “Kaszuby Biegają” do klasyfikacji końcowej całego cyklu organizatorzy zawodnikom/czkom zaliczyli do współzawodnictwa sześć najlepszych startów. Stanisław Szulist w sześciu najlepszych startach zgromadził 663 punkty. Dało to mu 52 miejsce w klasyfikacji open i szóste w swojej kategorii wiekowej M-50-59. Brawo !!
Na mecie p. Stanisław podzielił się swoimy wrażenia ze swojego startu w całym cyklu; “jestem zadowolony ze swojego udziału i ukończeniu 8-miu biegów w całym cyklu. Udział w dziewiątym starcie nie pozwoliły mi sprawy służbowe. Kaszuby są piękne o organizacja biegów na “5”! Jak nic nie przeszkodzi to 2016 roku planuję ponownie swój udział w cyklu “Kaszuby Biegają”.
W całym cyklu “Kaszuby Biegają” sklasyfikowanych zostało 914 mężczyzn i 271 kobiet.
więcej ; www.kaszubybiegaja.pl
info wkempa foto Kaszuby Biegają

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)