Stanisław Szulist VI na mecie cyklu biegów pn. ” Kaszuby Biegają”

bp_20151017_0151Dziewiątym a zarazem ostatnim biegiem w całym cyklu „Kaszuby Biegają był „Bieg Przyjaźni” który odbył się 17.10.2015 r w Przyjaźni.
Po raz ósmy wystartował Stanisław Szulist mieszkaniec Sobowidza. Metę minął na 152 pozycji open, natomiast w swojej kategorii wiekowej M-50-59 został sklasyfikowany na 7 miejscu. Trasę o długości 15 km. pokonał w czasie 1:14:1.
Zgodnie z regulaminem „Kaszuby Biegają” do klasyfikacji końcowej całego cyklu organizatorzy zawodnikom/czkom zaliczyli do współzawodnictwa sześć najlepszych startów. Stanisław Szulist w sześciu najlepszych startach zgromadził 663 punkty. Dało to mu 52 miejsce w klasyfikacji open i szóste w swojej kategorii wiekowej M-50-59. Brawo !!
Na mecie p. Stanisław podzielił się swoimy wrażenia ze swojego startu w całym cyklu; „jestem zadowolony ze swojego udziału i ukończeniu 8-miu biegów w całym cyklu. Udział w dziewiątym starcie nie pozwoliły mi sprawy służbowe. Kaszuby są piękne o organizacja biegów na „5”! Jak nic nie przeszkodzi to 2016 roku planuję ponownie swój udział w cyklu „Kaszuby Biegają”.
W całym cyklu „Kaszuby Biegają” sklasyfikowanych zostało 914 mężczyzn i 271 kobiet.