Orzeł poniósł czwartą porażkę w rundzie wiosennej 2016

orzelsks2016033W środę 18 maja 2016 roku seniorzy LKS Orzeł Trąbki Wielkich rozegrali mecz z SKS Polonią Gdańsk o mistrzostwo V ligi Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku.
Piłkarze Orła jeszcze nie zapomnieli sobotniej porażki z Sokołem Ełganowo i przystąpili z motywacją odegrania się na Polonii Gdańsk. Rozpoczęli od licznych ataków. Akcje duetu Dapmc , Żabinski stwarzały co raz to sytuacje bramkowe pod bramką Polonii. W 30 minucie sędzia podyktował rzut karny po faulu na Żabińskim . Egzekutor Dampc wykorzystał rzut karny i Orzeł objął prowadzenie 1:0. Tu należy poinformować, że bramka padła w drugiej fazie wykonywania rzutu karnego . Po obronie strzału przez golkipera Polonii dopiero dobitka znalazła drogę do siatki.
Tuż przed przerwą w 41 minucie Polonia strzeliła gola wyrównującego. Wyniki do przerwy pierwszej połowy już nie uległ zmianie.
W drugiej połowie optyczną przewagę posiadała Polonia. Orzeł z nielicznych kontr mógł strzelić bramkę i wyjść na prowadzenie. To co nie udało się Orłom, udało się Polonii która w 88 minucie strzeliła drugą bramkę. Do końca Poloniści nie dali sobie wyrwać zwycięstwa i trzech punktów.
Orzeł zagrał w składzie; br. Kowalczyk –  Łaszczyk, Molga, Balcer, Kamiński – Dampc, Dończyk T., Kobylarz M. (81′ Kobylarz R.), Bronka (85′ Groszek), Bartosik (46′ Czerw) – Żabiński
Żółte kartki: Orzeł Dończyk, Bronka, Kamiński – SKS Polonia Skarżyński, Pikulski, Niski,Zgliński.

info foto wkempa. A.Marszałowicz

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)