Nie udał się rewanż juniorom starszym z RG 2000 UKS Gdańsk

rewanz2015_081Juniorzy starsi LKS Orzeł 30 maja 2015 roku rozegrali mecz rewanżowy z RG 2000 UKS w ramach rozgrywek sezonu 20124/2015 grup młodzieżowych C 1 Pom. Z.P.N. w Gdańsku.
Przed tym meczem Orzeł zajmował V miejsce ze zdobyczą 18 punktów 6 zwycięstw i 7 porażek. Goście zgromadzili 31 punktów i zajmowali II miejsce w tabeli. W rundzie jesiennej Orzeł poniósł porażkę 9:1 i wszyscy liczyli na udany rewanż.
Z niewiadomych przyczyn nieobecności kilku zawodników, drużyna Orła do tego spotkania wyszła osłabiona w składzie 10-cio osobowym. Trener Marcin Gąsiorowski na odprawie przedmeczowej nie krył niezadowolenie z takiej postawy swoich podopiecznych. Ustalił z obecnymi taktykę i nowe pozycje dla poszczególnych zawodników na boisku.
Goście wiedząc o braku jednego zawodnika w zespole Orła od samego początku zaatakowali , zastosowali pressing i co raz przeprowadzali groźne akcie na bramkę golkipera Orła. Pierwszą brankę zdobyli w 10 minucie. Dwie minuty później już prowadzili 2:0. Po jednej z nielicznych akcji przeprowadzonych przez Orła w 23 minucie Fabian Niedźwiecki w indywidualnej akcji zdobył pierwszego gola. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2.
W drugiej połowie na boisku rządzili już tylko Goście co udowodnili zdobyciem kolejnych 4 bramek. U młodych piłkarzy Orła coraz więcej było widać agresji oraz niesportowej postawy co kończyło się wykluczeniami z gry. W pewnym momencie na boisku drużyny grały w składach 8-miu na 9- ciu. W ostatnim fragmencie drugiej połowy Orzeł przeprowadził akcje z których mógł zdobyć gole zmniejszając wielkość porażki. Mimo porażki Orzeł pozostał na piątym miejscu.