Młodzicy Orła pokonali KP II Gdynia 4:0

juniorzyorla2015_06630 maja 2015 r. na boisku GOKSiR w Trąbkach Wielkich młodzicy LKS Orzeł podejmowali drużynę KP II Gdynię w ramach rozgrywek młodzik D1 Pom. Z.P.N. w Gdańsku w sezonie 2014/2015. Goście w rozegranych 20 meczach zdobyli 4 pkt. – 1 zwycięstwo i jeden remis, natomiast juniorzy Orła zdobyli tylko 6 pkt. – odnieśli dwa zwycięstwa, a swoim przeciwnikom strzelili 9 bramek i stracili 86. Przed tym meczem Orzeł zajmował XI miejsce , a Goście XIII miejsce. Jesienią 2014 w Gdyni Orzeł wygrał 5:1.
Mecz drużyn o zbliżonym poziomie zapowiadał się ciekawie, a dla trenerów dał możliwość oceny postępu swoich podopiecznych.
Mecz rozpoczął się od ataków Orła. Już w 3 minucie strzałem zza pola karnego zaskakują golkipera Gości i zdobywają pierwszego gola. Strzelcem pierwszej bramki był Dominik Lech . Orzeł nie zwalnia tempa i co raz stwarza sytuacje bramkowe. Kolejne bramki zdobywa tylko Orzeł, w 12 minucie na 2:0 bramkę strzelił Filip Wawrynowicz , w 18 min. ponownie drugą bramkę w tym meczu strzela D. Lech i jest już 3:0. Pod koniec pierwszej połowy w 31 minucie na listę strzelców wpisuje się ponownie F. Wawrynowicz i ustala wynik pierwszej połowy 4:0 dla Orła. Przy prowadzeniu 4:0 trener Marcin Gąsiorowski dokonał zmian, dał pograć wszystkim swoim zawodnikom.
W drugiej połowie Goście sporadycznie przedostają się pod bramkę golkipera Orła Piotra Rekowskiego. Goście najlepszą okazję na zmniejszenie porażki mieli w sytuacji podyktowania przez sędziego rzutu karnego, ale wykonawca nie trafił w światło bramki. W dalszej części drugiej połowy mecz się wyrównał, ale żadnej z drużyn nie udało się zdobyć kolejnych bramek i zmienić wynik meczu.
Po ostatnim gwizdku młodzi piłkarze Orła nie kryli radości z odniesionego trzeciego zwycięstwa w rozgrywkach sezonu 2014/2015r. To zwycięstwo to nie zmieniło miejsca Orlików w tabeli.
Orzeł wystąpił w składzie; br. Piotr Rekowski, Jan Szurgociński, Łukasz Świerżewski, Mateusz Myszk, Filip Wawrynowicz, Mateusz Płocke, Michał Kamiński, Dominik Lech, Jakub Lech, Jakub Bąk i Michał Zdrojewski

Info i foto wkempa

The following two tabs change content below.