Jan Trofimowicz jr wiceprezes GZ LZS doceniony za pracę społeczną na rzecz piłkarstwa!

docenili2016009Podczas ceremonii dekoracji medalistów III Igrzysk Sportowych LZS w Żelistrzewie, które odbyły się 11 czerwca 2016 roku działacze i sportowcy z pod znaku LZS zostali uhonorowani medalami z okazji obchodów 70 lecia LZS i oraz odznaką Zasłużony Działacz LZS i Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Wśród odznaczonych był Jan Trofimowicz wiceprezes GZ LZS w Trąbkach Wielkich, który został doceniony za wkład pracy społecznej na rzecz rozwoju piłki nożnej w rodzinnym Ełganowie, w gminie Linia oraz na arenie województwa pomorskiego przez PZPN w Warszawie. Od kilkunastu lat organizuje zawody wojewódzkie dla oldbojów, które swój początek miały właśnie w Ełganowie, był pomysłodawcą i organizatorem Balów Sportu dla społeczności gminnej, przede wszystkim dla pokoleń piłkarzy LZS Sokół Ełganowo i sportowców z okolicy. Miał swój udział w powstaniu boisk piłkarskich w Ełganowie oraz na terenie gminy Linia. Obecnie dba o stan boisk w Gminie Linia oraz systematycznie organizuje zawody piłkarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych z powiatu wejherowskiego i województwa pomorskiego. Adepci piłkarstwa z Lini w 2015 roku wywalczyli awans na Ogólnopolskie Igrzyska LZS w Zamościu, gdzie reprezentowali całe województwo pomorskie.
Uchwałą Zarządu PZPN z dnia 11.04.2016 otrzymał Brązową Odznakę Honorową Polskiego Związku Piłki Nożnej podpisana przez prezesa Zbigniewa Bońka.
Jan Trofimowicz jako pierwszy mieszkaniec gmin Trąbki Wielkie i Linia został odznaczony odznaką PZPN.
Prezes Roman Zielke w imieniu własnym i zarządu GZ LZS składa koledze Jankowi gorące życzenia i życzy dalszych sukcesów w pracy społecznej na rzecz swojej małej ojczyzny”. Powiedział: ” jesteśmy dumni, że ludzie z zewnątrz zauważają i doceniają pracę społeczną naszych działaczy udzielających się w zakresie krzewienia kultury fizycznej na terenie gminy Trąbki Wielkie”.
Janku tak trzymać!

info i foto wkempa sekretarz GZ LZS

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.