Inauguracja Nowego Roku Szkolenego 2016/2017 i Festyn Rodzinny

festrodzinny16Rada Rodziców i Grono Pedagogiczne serdecznie zapraszają rodziców wraz z dziećmi na Festyn Rodzinny z okazji otwarcia nowego budynku szkoły.
Festyn odbędzie się 1 września 2016 roku o godz. 14:00 na terenie szkoły. W trakcie przewidziane są wspólne gry i zabawy, pieczenie kiełbasek.
Plan dnia:
12:00 – msza św. w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP w Trąbkach Wielkich
13:00 – uroczyste przecięcie wstęgi do nowego budynku, przemówienia gości, otwarcie nowego roku szkolnego
13:30 – występy uczniów
14:00 – konkurencje sportowe, prezentacja dorobku szkolnego w salach lekcyjnych., poczęstunek dla uczestników- „gorący kociołek”, kiełbaski z grilla, wata cukrowa.

Konkursy:
1. Rodzinny rzut do kosza. Miejsce – plac herbowy.
Ilość członków rodziny nieograniczona. Aby zaliczyć konkurencję należy trzy razy trafić do kosza, ilość rzutów nieograniczona.
2. Łowienie rybek – miejsce sala nr 2
Konkurs polega na złowieniu wszystkich rybek za pomocą wędki. Udział rodzica i dziecka.
3. Rodzinne granie w warcaby. Miejsce – plac herbowy.
Rodzic z dzieckiem rozgrywa partię warcabów.
4. Rodzinne malowanie – rodzina wykonuje pracę plastyczną na temat „Nasze wspomnienia z wakacji”. Technika dowolna. Miejsce sala nr 1
5. Rzuty ringo. Konkurencję uważa się za zaliczoną po uzyskaniu 20 punktów. Liczba członków nieograniczona, miejsce – plac herbowy.
6. Tor przeszkód na placu herbowym.
Udział bierze rodzic i dziecko: skoki w workach, bieg slalomem, rzut woreczkiem do kosza. Konkurencja odbywa się, jeśli do rywalizacji przystąpią dwie rodziny jednocześnie. Zaliczeniem jest udział w konkursie.
7. Rodzinne skakanie przez skakankę. Udział co najmniej dwóch członków rodziny, konkurencję zalicza się po przeskoczeniu łącznie 20 skoków. (plac herbowy)
8. Wzajemne malowanie. Rodzic maluje twarz dziecku, a dziecko rodzicowi.
9. Wyścig na „nartach”. Dwoje członków rodziny pokonuje wyznaczoną trasę. Konkurs odbywa się jeśli do rywalizacji przystępują dwie rodziny. Miejsce plac herbowy.
10. Rzuty lotkami do tarczy. Konkurencję uważa się za zaliczoną po uzyskaniu łącznie 50 pkt.

Wszystkie stanowiska konkursowe będą oznakowane.

Ponadto poza konkurencjami można wziąć udział w walkach sumo, pospacerować na szczudłach, wspiąć się na ściankę wspinaczkową, czy też spróbować udzielania pierwszej pomocy na fantomie.

W salach lekcyjnych będzie można podziwiać prace dzieci, pooglądać kroniki, powspominać lata szkolne.
Na uczestników imprezy będzie czekało wiele niespodzianek, organizator zastrzega sobie drobne zmiany, które mogą zaistnieć przy niesprzyjającej pogodzie.

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)