Inauguracja rozgrywek w Lidze Juniorów C1 rocz. 2000 i mł.

juniorzy2_2015_085Jako ostatni przystąpili do rundy rewanżowej sezonu 2014/2015 rozgrywek organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku juniorzy C1 LKS Orzeł Trąbki Wielkie.

Po rundzie jesiennej nasi juniorzy z trzema zwycięstwami i 4 porażkami uplasowali się na piątym miejscu. Ponadto w tej lidze z powiatu gdańskiego biorą udział juniorzy z Grabiny Zameczek. Młodym piłkarzom Grabiny Zameczka z nie udało sie wygrać ani jednego meczu i zajmują ostatnie IX miejsce z dorobkiem 4 bramek strzelonych przy 100 straconych.
W tej kategorii wiekowej, ale w Pomorskiej Lidze Juniorów C1 bierze udział drużyna KS Czarnych Pruszcz Gdański . Na 14 drużyn uplasowała się na IX miejscu z dorobkiem 16 punktów.
11 kwietnia 2015 roku w meczu inaugurującym rozgrywki rundy rewanżowej – wiosna 2015 juniorzy Orła podejmowali zespól KS Polonię Gdańsk. Jesienią 2014 Orzeł został pokonany w Gdańsku 4 : 1. Podopieczni Marcina Gąsiorowskiego przystąpili bardzo skoncentrowani do meczu z chęcią zrewanżowania się swoim rówieśnikom z Polonii. W pierwszej połowie Goście z Gdańska grali z wiatrem co bardzo pomogło z przedostaniem się po bramkę Orła. Długo wynik utrzymywał się 0:0. Pierwszą bramkę zdobywają Goście i prowadzą 1:0. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
W drugiej połowie wiatr pomaga gospodarzom. Akcje z typowej kontry przeprowadza cały zespół ,a dobrze w dniu usposobiony strzelecko Fababian Niedźwiecki wykańcza te akcje po których dwukrotnie piłka znajduje drogę do bramki Polonii. Orzeł obejmuje prowadzenie 2:1. Polonia nie poddała się i do ostatniego gwizdka sędziego co raz zagrażała bramce Damiana Wasyny golkipera Orła. Za wszelką cenę chciała strzelić upragnioną bramkę, która mogłaby uratowała remis. Z bardzo klarownych sytuacji tzw. 100% napastnicy Polonii nie wykorzystali swoich sytuacji. Kiedy sędzia zakończył mecz w drużynie Orła zapanowała wielka radość i euforia z pokonania Polonii Gdańsk.
Skład Orła który wystąpił w tym spotkaniu ; br. Damian Wasyna, Maciej Preuss, Aleksander Osowski, Maciej Zalewski, Karol Szarmach, Kamil Rogal, Mateusz Gostomski, Dawid Gajecki, Miłosz Cieloszyk, Fabian Niedźwiecki, Michał Wiński, Łukasz Ponikowski i Krystian Wunt. -trener Marcin Gąsiorowski.