Gorzki smak Coca Coli dla gospodyń z Trąbek Wielkich

cocacola_2015_06917. edycja Coca-Cola Cup, najstarszego w Polsce piłkarskiego turnieju dla młodzieży, ruszył pełną parą. Wraz z początkiem marca zakończyła się rekrutacja. W tym roku o udział w wielkim finale i wyjazd na międzynarodowy obóz treningowy będzie rywalizować 3948 drużyn – najwięcej w historii turnieju w obecnej formule szkół gimnazjalnych. Już po raz piąty z rzędu turniej jest wspierany przez Roberta Lewandowskiego.
9 kwietnia 2014 na boisku Orlik 2012 w Trąbkach Wielkich odbył się turniej eliminacyjny XVII Turnieju Coca Cola Cup -2015. W turnieju wystartowały zespoły dziewcząt, które reprezentowały; Zespół Oświatowy w Liniewie powiat kościerski, Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Starogardzie, Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie – obie reprezentowały powiat starogardzki, Publiczne Gimnazjum Pszczółki oraz gospodynie turnieju Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka Trąbki Wielkie obie z powiatu gdańskiego .
Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym 2x 8 minut. Wszystkie mecze były bardzo zacięte. Radość zawodniczek po strzelonych golach nie miała końca. Po rozegraniu wszystkich meczu z powiatu gdańskiego lepiej wypadł zespół z Pszczółek który wygrał dwa mecze 2:0 Starogardem Gd. i 2:1 z Trąbkami Wielkimi, jeden przegrał 0:1 z Liniewem oraz jeden mecz zremisował 0:0 z Pinczynem. Gospodynie z Trąbek Wielkich jeden mecz wygrały 4:1 z Starogardem Gdańskim , jeden zremisowały 0:0 z Liniewem oraz dwa przegrały z 1:2 z Pszczółkami i 0:1 z Pinczynem.
Po rozegraniu wszystkich meczy kolejność przedstawia się następująco;
I miejsce Zespół Kształcenia i Wychowania Pinczyn 8 pkt. 7:0 br.
II miejsce Zespól Oświatowy w Liniewie 8 pkt. 5:0 br.
III miejsce Publiczne Gimnazjum Pszczółki 7 pkt. 5:0 br.
IV miejsce Gimnazjum Trąbki Wielkie 4 pkt. 5:3 br. op. Zenon Kulwikowski
V miejsce Publiczne Gimnazjum Nr. 1 w Starogardzie Gdańskim 0 pkt. 1:14 br.
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe, okolicznościowe dyplomy, a trzy pierwsze uzyskały awans do kolejnej rundy eliminacyjnej.
Awans dla Pszczółek wywalczyły Marta Jasińska, Dagmara Szomszor, Weronika Sigda, Julia Krey, Eliza Olejnik br., Natalia Wólczyńska, Natalia Klamann, Monika Siewierska -opiekun Ryszard Mechlik
info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)