Gminne Święto Świętego Mikołaja pn.”Mikołajki ” 2016 w Trąbkach Wielkich

mikolajki136
6 grudnia 2016 roku Hala Sportowa Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka była miejscem Gminnego Spotkania Św. Mikołajów.

Przyjechało ponad 800 małych, dużych Św. Mikołajów ze wszystkich szkół z terenu Gminy Trąbki Wielkie.
„Mikołajki” 2016 bo taką nazwę przyjęli organizatorzy, którymi byli władze samorządowe gminy, Maria i Władysław Ornowscy z Fundacji Pan Władek i gospodarz Ewa Maria Tuz dyrektor Gimnazjum.
Od samego początku imprezy w rolę gospodarza i prowadzącego wcielił się św. Mikołaj Władysław Ornowski. Zespól muzyczny „Przyjaciele Fundacji” śpiewali i grali światowe szlagiery w rytm których przy inicjatywie swoich opiekunów ruszyli najmłodsi w pląsy, tańce.
Organizatorzy zadbali, o ciepły posiłek, napoje a także owoce, które dodawały małym Mikołajkom siły na dalszą część spotkania.
Ostatnim akcentem spotkania pt. „Mikołajki” 2016 było wręczenie paczek. Wśród wręczających sprawnie uwijali się Mikołaje – wójt Błażej Konkol, Zbigniew Leszczyński przewodniczący Rady Gminy i główny Mikołaj spotkania Władysław Ornowski.
W opinii najmłodszych Mikołajów ocena spotkania wypadła na szóstkę ! Jeszcze takiej imprezy w Trąbkach Wielkich nie było – mówili. Ta pozytywna opinia zobowiązuje do kontynuowania kolejnych spotkań Mikołajkowych w Trąbkach Wielkich na zakończenie powiedział Władysław Ornowski.


info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)