GKS Trąbki Wielkie remisuje z GTS Rokietnica 2:2 !

gksrokitn016002
Drużyna GKS Trąbki Wielkie biorąca udział w rozgrywkach o mistrzostwo Woj. Kl. B –grupa III Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku 10 września 2016 na stadionie w Trąbkach Wielkich w III kolejce rundy jesiennej rozegrała mecz z GTS Rokietnica.
Od samego początku GKS przejął inicjatywę i co raz zagrażał golkiperowi z Rokietnicy. Ta przewaga została uwidoczniona strzeleniem dwóch bramek. Bramki w kolejności strzelili: Kędzierski Paweł i Stepowski Marcin. GKS objął prowadzenie 2:0 .
Goście nie pogodzili się z porażką i mino, że przegrywali już 2:0, przejęli inicjatywę na boisku.
Kiedy kibice GKS-u oczekiwali kolejnych bramek, ze zdumieniem przecierali oczy kiedy co raz Goście zagrażali bramce gospodarzy.
To co nie udało się GKS-owi – podwyższenie wyniku, piłkarze z Rokietnicy jeszcze przed przerwą strzelili bramkę kontaktową. Na przerwę schodzili ze stratą już tylko jednej bramki.
Po przerwie Goście strzelają wyrównującą bramkę na 2:2. Bramki dla Gości strzelił Bartek Buchalski. Goście okrzykami “walczymy o trzy punkty “zachęcali się wzajemnie do twardej walki i strzelenia trzeciej zwycięskiej bramki. Okazje były, ale zabrakło troszeczkę “ szczęścia piłkarskiego”. Zmiany które zostały przeprowadzone w zespole GKS nie wniosły istotnych zmian w obrazie gry gospodarzy.
Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.
Jeden punkt zdobyty przez GKS w tym meczu to pierwsza zdobycz punktowa w rundzie jesiennej. W poprzednich dwóch meczach GKS poniósł dwie porażki.

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.