GKS Trąbki Wielkie poza burtą Pucharu Polski

pozaburta20158_12316 sierpnia 2015 na boisku w Trąbkach Wielkich w pierwszej rundzie – wstępnej Pucharu Polski 2016 zmierzyły się jedenastki GKS Trąbki Wielkie i GTS Mokry Dwór.
Dla pierwszych był to debiut w tych rozgrywkach i historyczny oficjalny mecz w wykonaniu piłkarzy nowej sekcji piłki nożnej GKS-u. Mokry Dwór to czołowa drużyna rozgrywek wojewódzkiej Klasy B, którą trenuje Jacek Sokołowski. W sezonie 2013/2014 Jacek Sokołowski trenował drużynę Orła z Trąbek Wielkich – V liga.
Faworytem tego meczu był zespół z Mokrego Dworu. Gra na boisku w wykonaniu gości tego nie potwierdziła. Mecz był wyrównany ,a akcje przenosiły co raz od jednej bramki do drugiej. Zespół z Mokrego Dworu po strzeleniu dwóch bramek jakby spoczął na laurach i chciał już ten wynik dowieźć do końca meczu. Piłkarze GKS-u walczyli ambitnie o każdą piłkę i po zamieszczaniu pod bramką gości Jakub Lewańczyk strzelił honorową bramkę i doprowadził wynik do stanu 1:2. Tak więc Jakub Lewańczyk przeszedł do historii sekcji strzelając w oficjalnym meczu pierwszą historyczną bramkę dla GKS-u. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie. GTS Mokry Dwór awansował do kolejnej rundy PP.

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.