Festyn na zakończenie wakacji w Trąbkach Wielkich

Plac Herbowy w Trąbkach Wielkich 30 sierpnia 2017 gościł uczestników Gminnego Festynu z okazji zakończenia Wakacji 2017, którego organizatorem był miejscowy GOKSiR oraz Fundacja “Pan Władek” z Mierzeszyna.
Organizatorzy dla uczestników przygotowali wiele atrakcji. Można było pomalować twarz, włosy, zapleść kolorowy warkoczyk, puszczać bańki mydlane, przejechać się bryczką którą ciągnął kucyk, zaatakować ściankę wspinaczkową, a na spragnionych czekała woda, popcorn, wata cukrowa oraz kiełbaski z grilla. Przez prawie trzy godziny były organizowane konkursy sprawnościowe, pląsy przy muzyce w wykonaniu zespołu Standard Acoustic .Przygotowany program festynu był atrakcyjny, wiec nie było czasu na “nudy” .Dla każdego było coś miłego!
Dużą atrakcją była fotobudka, gdzie przed zrobieniem fotki można było skorzystać z przygotowanej garderoby i na chwilę zamienić się w ulubioną postać.
Dyrektor Zespołu Szkół Bogdan Skiba i sołtys Irena Kuchnowska z Mierzeszyna na festyn przywieźli cały autobus dzieci. Pozostałe środowiska były reprezentowane w dużo, dużo mniejszych grupach.
Najmłodszym uczestnikom towarzyszyli rodzice , babcie oraz dziadkowie.

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.