17. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w futsalu

fudsalafiszDnia 22 listopada 2015 roku odbędą się eliminacje do ostatnich rozgrywek sportowych w ramach Współzawodnictwa Sołectw 2015. Będą nimi 17. Mistrzostwa Gminy Trąoki Wielkie w futsalu. Natomiast 29 listopada odbędzie się rozstrzygający finał.
Zasady Mistrzostwa odbędą się w jednej kategorii: bez ograniczeń wiekowych. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestniczących zespołów. W Mistrzostwach może uczestniczyć dowolna ilość drużyn składających się z mieszkańców Gminy. Punktować będą mogły tylko te sołectwa, które wystawią drużyny składające się wyłącznie z zawodników z danego sołectwa. Punkty będą przyznawane według kolejności. uwzględniającej tylko jedną druży-nę z każdego sołectwa. Zawodnicy tworzący zespoły składające się z przedstawicieli różnych sołectw otrzymają tylko punkty do klasyfikacji Najwszechstronniejszego Zawodnika Gminy.
Zapisy: Do Mistrzostw drużyny mogą się zgłaszać w GOKSiR, telefonicznie, przez Internet na adres: goksir@goksir-trabldwielkie.pl do godziny 16.00 w dniu 20.11.2015 r. (piątek) lub przed losowaniem grup eliminacyjnych, które odbędzie się w dniu 20 listopada 2015 r. (piątek) o godzinie 18.30 w Sali. widowiskowej GOKSiR. Eliminacje odbędą się w dniu 22 listopada 2015 r. (niedziela) od godz. 14.00, a finały w dniu 29 listopada 2015 roku (niedziela) także od. godziny 14.0o. Serdecznie zapraszamy!!!

GOKSiR Trąbki Wielkie

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)