Zwycięstwo Huberta Hałuna i XI miejsce Sołectwa Trąbki Wielkie

21 maja2017 roku w Sołectwie Błotnia rozegrane zostały po raz czwarty Biegi Przełajowe na dys. ok. 3200m. Uczestnicy mieli do pokonania wyznaczoną trasą -cztery okrążenia po ok. 800m. biegnąc, mogli też przejść przy pomocy kijków nordic walking oraz normalnie przetruchtać- przespacerować. Liczył się udział! W biegu wystartowało 94 uczestników i uczestniczek w tym bardzo skromna reprezentacja sołectwa Trąbki Wielkie, którą reprezentowali Hubert Hałun z GZ LZS , Krystyna i Kazimierz Łangowscy z Klubu Seniora „Zawsze Młodzi . Hubert trasę pokonał biegnąc natomiast p. Łangowscy przemaszerowali przy pomocy kijków .
Wszyscy uczestnicy na mecie otrzymali okolicznościowe medale, a najlepsze trójki dodatkowo w kategorii kobiet i mężczyzn pamiątkowe dyplomy.
Organizator GOKSiR w Trąbkach Wielkich współzawodnictwo drużynowe biegów wyliczył na podstawie wskaźnika % uczestniczących w biegu do ilości stałych mieszkańców danego sołectw. Sołectwo Trąbki Wielkie w tej klasyfikacji zajęło XI miejsce ( wystartowało tylko 3 osoby co stanowił wskaźnik 0,19%.
W klasyfikacji drużynowej najlepsze okazały się najmniejsze sołectwa w gminy: I miejsce zajęła Drzewina – 21,5%, wyprzedziła Błotnię- 11,48% i Klepiny – 6,46%
Po 5-ciu rozegranych konkrecjach Współzawodnictwa o Puchar Gminy 2017 w dalszym ciągu nasze sołectwo przewodzi stawce uczestniczących sołectw.

źródło,foto goksir, info wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)