Złoty medal Huberta Hałuna i III miejsce Sołectwa Trąbki Wielkie

szachy_2015_087W 42 Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Gminy Trąbki Wielkie w Szachach ,które odbyły się w 15 marca 2015 w świetlicy w Gołębiewie Wielkim wzięła udział skromna reprezentacja Trąbek Wielkich -trzy osobowa, członkowie GZ LZS, która wywalczyła jeden złoty medal indywidualnie i III miejsce w punktacji drużynowej. Panująca grypa uszczupliła skład Trąbek Wielkich.
Złoty medal wywalczył Hubert Hałun w kategorii wiekowej – młodzik rocznik 2001- 1999.
W kategorii seniorów wystąpiło dwóch reprezentantów, weteran Wiesław Kempa i najmłodszy senior Patryk Sulewski. Na IX miejscu sklasyfikowany został Patryk Sulewski, a na XIX Wiesław Kempa. Do punktacji drużynowej zostały zsumowane punkty zdobyte przez H.Hałuna i P. Sulewskiego . Obaj zdobyli 49 punktów co dało naszej reprezentacji trzecie miejsce. IV miejsce zajęła reprezentacja Granicznej Wsi ,której do III miejsca zabrakło 3 pkt. W punktacji drużynowej zwyciężyła reprezentacja Trąbek Małych 158 pkt. wyprzedając Gołębiewo Wielkie 133 pkt. W 42 mistrzostwach udział wzięło 31 szachistów i 7 szachistek, którzy reprezentowali 11 sołectw.
Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i medalami, a pierwsze trzy drużyny pucharami. Nagrody wręczali Przewodniczący Rady Gminy Trąbki Wielkie Zbigniew Leszczyński oraz jego zastępca Józef Sroka. Radna Anna Stosio i sołtys Ewa Czerw z Gołębiewa Wielkiego w pełni wywiązały sie z roli gospodarza miejsca imprezy.

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)