XIV Mistrzostwa Polski Weteranów w Rzutach Sopot, 6-7 maja 2017 r.

Organizator:

Pomorski Klub Weteranów Lekkiej Atletyki w Sopocie


Termin i miejsce:

6-7 maja 2017r. Stadion Leśny w Sopocie ul. Wybickiego 48 początek zawodów w sobotę godzina 10.00, w niedzielę – 9.00
Konkurencje:

shotorama, schockorama, speerorama, dysk antyczny, cegła, granat, ciężarek, młot szkocki, ciężarek 25.4kg(M)
Zgłoszenia:
W konkurencjach rzutowych zawodnicy startują w Mistrzostwach Polski Wyłącznie w formie elektronicznej do dnia 23 kwietnia 2017r.
http://www.pkwla.cba.pl/pkwla/index.php?option=com_ckforms&view=ckforms &id=21&Itemid=42
Uwaga !!! Warunkiem umieszczenia zawodnika na listach startowych jest dokonanie w terminie opłaty starowej na konto bankowe. Pomorskiego Klubu Weteranów Lekkiej Atletyki w Sopocie 81-842 Sopot, ul. Wybickiego 48

WBK. O/Sopot 94150017061217000475050000

Opłaty

– Opłaty startowe – zgodne z kartą zgłoszenia.
– Członkowie Pomorskiego Klubu Lekkiej Atletyki w Sopocie, którzy mają opłacone składki członkowskie za rok 2017 opłatę startową wpłacają w wysokości wg kol.2

Po regulaminowym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane !!!

Sekretariat zawodów: czynny od godz. 09.00 w pomieszczeniach pod trybuną główną stadionu w dniach zawodów

Nagrody:
Medale – za trzy najlepsze wyniki w każdej konkurencji i kategorii wiekowej.

Zakwaterowanie:
We własnym zakresie.

Stadion Leśny ul. Wybickiego 48 telefon 58 55123 60 http://stadionlesny.pl/
Hotel Bedeker ul. Armii Krajowej 92A  telefon 513 317 570 www.hotelbedeker.pl

Hotel Miramar ul. Zamkowa Góra 25 telefon: 58 5511788 www.hotelmiramar.pl/
Pensjonat Irena ul. Chopina 36 telefon: 58 5513490 www.pensjonat-irena.com/
Dom Nauczyciela Belfer ul. Kościuszki 64  telefon: 58 551 28 87 znp-sopot@wp.pl

Hotel Molo ul. Niepodległości 710a telefon: 512 811 683

Wyżywienie: 
Organizatorzy zapraszają na poczęstunek od godziny 12.30 pierwszego dnia – pierogi Moniki, drugi dzień – inne atrakcje kulinarne

Uwagi końcowe:

Za rzeczy zagubione podczas trwania zawodów organizator nie ponosi odpowiedzialności.

Program zawodów
Pierwszego dnia zawodów konkurencje związane z pchnięciem kulą i dyskiem. Drugiego dnia zawodów konkurencje związane z rzutem oszczepem i młotem.