XI miejsce juniorów U-14 LKS Orzeł Trąbki Wielkie w Ogólnopolskim Turnieju ERREA CUP – 2015

wiesciturn201512010W dniach 12-13 grudnia 2015 w hali sportowej Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich został rozegrany Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców U-14 ERREA CUP .
Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Osiczanka Osice i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie i Suchego Dębu, Starosty Powiatu Gdańskiego i Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku.
W turnieju wystartowały zespoły reprezentujące; Elanę Toruń, Powiśle Rakowiec, Huraganu Morąg oraz z województwa pomorskiego KS Osieczanka Osice, KP Starogard Gdański, Amator Kiełpino, Czarni Pruszcz Gdański, GKS Kowale, LKS Orzeł Trąbki Wielkie oraz Gryf 2009 Tczew.
Zespół Orła po rozlosowaniu zagrał w grupie „B” i uzyskał następujące wyniki; z Elaną II Toruń 5:2, Czarnymi Pruszcz Gdański 0:3, KP I Starogard Gdański 1:4, Gryf 2009 Tczew 2:1, GKS Kowale 1:4 i KP II Starogard Gdański 2:1.
Ostatecznie w grupie Orzeł sklasyfikowany na V miejscu ulęgając Czarnym Pruszcz Gdański I Gryfowi 2009 Tczew gorszym stosunkiem bramek. Wszystkie trzy zespoły zdobyły po 9 pkt.
W niedzielę w Orzeł grający w grupie „B” tzw. „srebrnej” rozegrał mecze z zespołami z grupy „A” które nie zakwalifikowały do grupy „A” tzw. „Złotej” w walce o zwycięstwo w ERREA CUP.
W grupie „B” tzw. „Srebrnej” Orzeł w kolejności zagrał mecze i uzyskał wyniki; z Elaną I Toruń 2:2,
Czarnymi Pruszcz Gdański 1:3, Amatorem Kiełpino 1:1 . W końcowej klasyfikacji LKS Orzeł zajął 11 miejsce gromadząc w grupie „srebrnej” 8 pkt. strzelając swoim przeciwnikom 11 bramek, a tracąc 9.
Turniej ERREA CUP wygrali młodzi piłkarze z GKS Kowale przed Huraganem Morąg i KP I Starogard Gdański.

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.