Wywalczyli trzy złote i jeden srebrny medal !

2igrzyska20156_04613 czerwca 2015 w Skórczu reprezentacja gminy Trąbki Wielkie uczestniczyła w II Wojewódzkich Igrzyskach Sportowo- Rekreacyjnych LZS mieszkańców gmin i miast o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego.
Tytuł mistrza i złote medale wywalczyli Wojciech Dajda w wyciskaniu ciężarka 17,5 kg w kategorii do 85 kg, Patryk Haraburda w tej samej konkurencji w kategorii + 85 kg, drużyna w przesiadaniu liny mężczyzn w składzie ; Maciej Fierek , Sebastian Werochowski z Gołębiewka oraz Jarosław Hanning, Klemm Wisław i i Tomasz Kinder z Sobowidza, a srebrny medal wywalczyli w konkursie „Rolnika” Adam Czajka i Mateusz Keler z Trąbek Wielkich .
Ponadto naszą gminę reprezentowali ; w turnieju piłki nożnej 6-cio osobowej – Lewańczyk Jakub i
Piotr Niedźwiecki z Trąbek Wielkich , Michał Małkowski z Trąbek Małych, Tomasz Blejder, Suwiczak Michał, Bujnowski Daniel z Kaczek oraz Brzeziński Mariusz, Piotrowski Jakub i Seidel Tomasz, kierownik drużyny Wiński Dawid z Kłodawy – VI MIEJSCE, w piłce siatkowej plażowej kobiet Lul Katarzyna z Klępin i Maja Ronowicz z Błotni, w konkursie na „wesoło” sołtys + KGW Ewa Czerw i Wanda Czerw z Gołębiewa Wielkiego – IV MIEJSCE, w przetaczaniu opony Jarosław Hanning i Tomasz Kinder z Sobowidza – VI MIEJSCE, w trójboju kobiet – Ewa Czerw i Wanda Czerw z Gołębiewa Wielkiego oraz Małgorzata Kujawska z Kleszczewa, w trójboju samorządowców Małgorzata Kujawska reprezentowała zarząd GZ LZS , nie wzięli udziału pracownik samorządowy i radny gminy. W punktacji drużynowej zwyciężyła gmina Zblewo 195 pkt. przed gminą Puck 194pkt. i gminą Pruszcz Gdański 188 pkt. Reprezentacja Trąbek Wielkich zgromadziła 91 pkt i została sklasyfikowana na X miejscu.
Nagrody,puchary i medale wręczali Marszałek Senatu RP Bogdan Borusewicz, burmistrz Skórcza Janusz Kosecki i wójt gminy Skórcz Sławomir Czechowski.

Złoci medaliści będą reprezentować województwo pomorskie w XVIII Ogólnopolskich Igrzyska LZS , które odbędą się w Zamościu województwo lubelskie w dniach 27 – 29 .08 2015r.

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)