Wyniki, rekordy w tabelach “10” weteranów LA z gminy Trąbki Wielkie

Weterani Lekkiej Atletyki Gminy Trąbki Wielkie

w tabelach lekkoatletycznych najlepszych wyników w historii Województwa Pomorskiego. Stan na dzień 31.12.2016r.

Informacja obejmuje; konkurencję. kategorię wiekową K i M, miejsce w tabeli, wynik, nazwisko i imię, data- rok urodzenia, miejsce zamieszkania/ reprezentuje klub oraz data i miejsce zawodów.

Pełne zestawienie “10”województwa pomorskiego na stronie : Pomorski

Klub Weteranów Lekkiej Atletyki w Sopocie – www. pkwla.eurekaweb.pl

Drukiem pogrubionym zaznaczeni są mieszkańcy gminy Trąbki Wielkie.

Bieg na dys.60m

K -65

1/ 11.40 Bemke Danuta Żelistrzewo 28-03-1948 07-06-2015 Połczyno

2/ 14.4 Dudek Teresa 24-09-2016 Trąbki Wielkie

3/ 15.0 Łangowska Krystyna 24-09-2016 Trąbki Wielkie

K -70

1/ 17.6 Brzózka Emilia 24-09-2016 Trąbki Wielkie

2/ 17.8 Mincer Elżbieta 19-05-1943 Gołębiewo Wielkie 24-09-2016 Trąbki Wielkie

M- 75

1/ 10.9 Brandt Benedykt Gołębiewo Wielkie 02-04-1938 24-09-2016 Trąbki Wielkie

2/ 13.69 Lefańczyk Ginter 24-09-2016 Trąbki Wielkie

Bieg na dys.100m

K-65

1/ 20.30 Sztajnduchert Barbara PKWLA Sopot 04-05-1931 1998 Trąbki Wielkie

2/ 21.7 Degórska Daniela Gdańsk 1931 1998 Trąbki Wielkie

3/ 32.07 Redwanz Maria 10-03-1948 Gołębiewo Wielkie 27-09-2015 Trąbki Wielkie

K-70

1/ 21.90 Sztajnduchert Barbara PKWLA Sopot 04-05-1931 15-092001 Sopot

2/ 33.07 Mincer Elżbieta 19-05-1943 Gołębiewo Wielkie 27-09-2015 Trąbki Wielkie

M-70

1/ 14.80 Brandt Benedykt Gołębiewo Wielkie 02-04-1938 25-09-2010 Sopot

2/ 15.58 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 01-09-2008 Malmo. 3/ 16.80 Niwiński Stanisław PKWLA Sopot 04-05-1934 2004 Trąbki Wielkie. 4/ 17.80 Bandurski Jacek Sopot 11-09-1935 26-09-2009 Sopot. 5/ 17.90 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 2004 Częstochowa. 6/ 18.40 Buliński Eugeniusz Gdańsk 08-07-1924 1994 Gdańsk . 7/ 18.70 Parusiński Marian PKWLA Sopot 24-09-1922 1994. 8/ 19.60 Kawczyński Tadeusz 1909 1980 9 22.40 Moraczyński Edward 1910 1980

M-75

1/ 17.2 Brandt Benedykt Gołębiewo Wielkie 02-04-1938 28-09-2013 Sopot

2/ 17.21 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 24-08-2013 Toruń. 3/ 20.40 Buliński Eugeniusz Gdańsk 08-07-1924 2000 Trąbki Wielkie. 4/ 20.70 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 26-09-2009 Sopot

bieg na dys. 200m

M-55

1/ 29.53 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 26-07-2006 Poznań

2/ 53.91 Mantkowski Mieczysław 1949 2005 Sopot

M-70

1/ 34.10 Brandt Benedykt Gołębiewo Wielkie02-04-1938 26-09-2009 Sopot

2/ 34.98 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 20-06-2009 Koszalin 3/ 36.80 Bandurski Jacek Sopot 11-09-1935 2007 Stargard Szczeciński 4 /41.05 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 2004 Częstochowa 5/43.60 Adolph Florian Puck 21-02-1940 1-10-2011 Sopot

bieg na dys.400m

K-35

1/ 1:18.3 Mika Małgorzata 05-06-2016 Połczyno

2/ 1:19.2 Pydo Irena Ełganowo 1960 1996

3/ 1:27.1 Priebe Agnieszka 05-06-2016 Połczyno 4/ 1:27.4 Białk Dominika 05-06-2016 Połczyno 5/ 1:29.1 Czaja Joanna Połczyno 1971 08-06-2008 Strzelno 6 1:30.2 Semmerling Jadwiga Leśniewo 1969 2007 Puck 7/ 1:30.6 Bużan Anna Leśniewo 1971 2007 Puck 8/ 1:31.9 Labuda Jolanta Mechowo 1972 2007 Puck 9/ 1:32.4 Torłop Małgorzata PKWLA Sopot 25-07-1962 1997 10/ 1:35.0 Korthals Sylwia 07-06-2015 Połczyno

M-35

1/ 0:52.66 Małkiewicz Krzysztof Sambor Tczew 07-09-1973 15-07-2010 Nyiregyhaza. 2 /0:52.98 Kierdowski Albin Brusy 16-06-1966 16-06-2002 Sopot 3/ 0:53.21 Zblewski Leszek Kościerzyna 25-12-1973 17-03-2012 Spała 4/ 0:53.29 Stybor Bogusław Gdańsk 22-01-1968 2006 Toruń 5/ 0:55.19 Fraś Andrzej 2002 Sopot 6/ 0:58.84 Szlagowski Krzysztof Tczew 1966 2001 Sopot 7/ 0:59.38 Stepnik Dariusz 2001 Sopot 8/ 1:04.5 Drawc Mieczysław PKWLA Sopot 1962 24-09-2006 Sopot

9/ 1:05.2 Miszk Krzysztof Rościszewo 1961 1996

10/ 1:22.0 Torłop Przemysław Gdańsk 13-02-1966 2005 Sopot

bieg na dys.800m

K-35

1/ 02:59.3 Smuczyńska Teresa Starogard Gdańsk 07-01-1963 1998 Trąbki Wielkie

2/ 03:14.0 Pydo Irena Ełganowo 1960 1998 Trąbki Wielkie

3/ 04:06.2 Kujawska Małgorzata Kleszczewo 1963 2002 Trąbki Wielkie

K-40

1/ 02:33.69 Gańska Magdalena Gościcino 16-12-1973 27-06-2015 Toruń 2/ 02:59.4 Chałaszczyk Barbara Gdynia 1961 16-06-2002 Sopot

3/ 03:34.7 Pydo Irena Ełganowo 1960 2001 Trąbki Wielkie

4/ 03:48.8 Witoń Bożena Trąbki Wielkie 1955 2000 Trąbki Wielkie 5/ 03:55.0 Hołówko Aleksandra Gdańsk 1956 2000 Trąbki Wielkie

6/ 04:01.7 Ziemian Gabriela Trąbki Wielkie 1957 1999 Trąbki Wielkie

7/ 04:20.8 Zieman Barbara Kleszczewo – 2008 Trąbki Wielkie

K-45

1/ 02:59.6 Chałaszczyk Barbara Gdynia 1961 30-07-2006 Poznań 2/ 03:01.9 Witt Grażyna PKWLA Sopot 19-07-1953 2002 Sopot 3/ 03:22.1 Warzecha Beata PKWLA Sopot 25-01-1963 18-06-2011 Zielona Góra 4/ 03:26.8 Polinceusz Małgorzata 2000 Trąbki Wielkie 5 /03:37.6 Kamińska Krystyna PKWLA Sopot 30-10-1943 1991 Kielce

6/ 03:41.8 Witoń Bożena Trąbki Wielkie 1955 2001 Trąbki Wielkie

M-35

1/ 01:55.0 Zblewski Leszek Kościerzyna 25-12-1973 13-06-2009 Chojnice 2/ 02:21.3 Stepnik Dariusz 15-09-2001 Sopot 3/ 02:23.6 Mollin Bartłomiej 05-06-2016 Połczyno 4/ 02:39.5 Kepke Michał 05-06-2016 Połczyno 5/ 02:41.0 Drawc Mieczysław PKWLA Sopot 1962 2001 Trąbki Wielkie 6/ 02:43.5 Gołąbek Mariusz Starogard Gdański 1962 2001 Trąbki Wielkie 7/ 02:45.3 Zieliński Maciej 07-06-2015 Połczyno

8/ 02:48.1 Ptach Jerzy Czerniewo 1960 1998 Trąbki Wielkie

9 /02:49.2 Wnuk Stanisław Wielki Klincz 1962 1998 Trąbki Wielkie 10/ 02:53.4 Żaczek Mariusz 05-06-2016 Połczyno

bieg na dys.1500m

K-35

1/ 06:07.8 Pydo Irena Ełganowo 1960 1997 Poznań

M-35

1/ 03:58.69 Zblewski Leszek Kościerzyna 25-12-1973 18-08-2012 Zittau 2 /04:02.6 Kielas Jan Gdańsk 09-07-1916 1952 3 /04:05.34 Mazerski Bartosz 25-03-2015 Toruń XHME 4 /04:48.2 Wiśniewski Krzysztof 2003 Sopot 5/ 04:52.5 Kalinowski Arkadiusz Gdańsk 12-01-1971 2006 Sopot 6/ 04:59.1 Drawc Mieczysław PKWLA Sopot 1962 2002 Sopot 7/ 04:59.8 Stępniak Dariusz Gdynia 1963 2001 Sopot 8 /05:00.93 Małkiewicz Krzysztof Sambor Tczew 07-09-1973 16-08-2012 Zittau

9/ 05:28.4 Miszk Krzysztof Rościszewo 1961 1996 Trąbki Wielkie

10/ 05:47.7 Ptach Jerzy Czerniewo 1960 1997 Trąbki Wielkie

M-55

1/ 04:43.6 Cichończuk Antoni GDYNIA 02-11-1949 13-09-2008 Zielona Góra 2/ 05:09.5 Gaweł Jan Gdynia 1948 2003 Szczecin 3/ 05:09.7 Sporny Bolesław Rumia 21-07-1950 2007 Toruń 4/ 05:10.2 Śliwiński Lucjan PKWLA Sopot 1947 2004 Częstochowa 5/ 05:11.2 Milik Zygmunt Gdańsk 1944 2001 Sopot 6 /05:15.3 Telesiewicz Henryk Sławno 1947 2007 Słupsk 7/ 05:25.4 Tomys Ryszard Przetoczyno 11-10-1949 2006 Toruń 8/ 05:25.7 Borysewicz Ryszard Gdańsk 1932 1987 9/ 05:41.7 Adolph Florian Puck 21-02-1940 14-09-1996 Trąbki Wielkie

10/ 05:43.7 Krzeszowiec Józef Trąbki Wielkie 1943 2000 Trąbki Wielkie

Bieg na dys. 5000m

K-35

1/ 19:45.4 Kuklińska Lucyna Słupsk 10-05-1973 29-06-2008 Słupsk 2/ 22:04.1 Smuczyńska Teresa Starogard Gdański 07-01-1963 2001 Trąbki Wielkie

3 / 23:12.8 Pydo Irena Ełganowo 1960 1998 Trąbki Wielkie

K-40

1 /20:47.26 Gańska Magdalena Gościcino 16-12-1973 27-06-2015 Toruń 2/ 23:35.8 Chałaszczyk Barbara Gdynia 1961 08-06-2003 Szczecin 3/ 25:28.7 Smuczyńska Teresa Starogard Gdański 07-01-1963 2007 Toruń 4 /26:21.1 Grzesiak Hanna PKWLA Sopot 1961 2005 Toruń

5/ 26:50.2 Pydo Irena Ełganowo 1960 2001 Trąbki Wielkie

6/ 29:44.0 Torłop Małgorzata PKWLA Sopot 25-07-1962 2005 Toruń

M-55

1/ 16:47.3 Cichończuk Antoni GDYNIA 02-11-1949 13-09-2008 Zielona Góra 2 /18:20.4 Sliwiński Lucjan PKWLA Sopot 1947 2002 Sopot 3 /19:17.1 Sojka Franciszek Władysławowo 10-07-1942 27-04-2000 Puck 4/ 19:23.0 Telesiewicz Henryk Sławno 1947 2007 Słupsk 5/ 19:42.6 Murański Józef Jastarnia 1945 2002 Sopot 6 /19:53.9 Petk Zygmunt Lębork 1942 1998 Kielce 7 /19:57.1 Filipów Tadeusz PKWLA Sopot 10-11-1949 2005 Sopot 8/ 20:36.4 Gaweł Jan Gdynia 1948 2003 Szczecin 9/ 20:49.7 Sporny Bolesław Rumia 21-07-1950 2005 Zielona Góra

10/ 21:05.1 Krzeszowiec Józef Trąbki Wielkie 1943 2000 Trąbki Wielkie

Bieg na dys. 110 pł.

M-50

1/ 17.08 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 30-07-1999 Gateshead

2/ 20.45 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 1999 Stargard Szczeciński

Skok w dal

K-35

1/ 5.10 Kamrowska – Nowak Maria Sopot 11-03-1966 15-06-2002 Sopot 2/ 4.48 Mika Małgorzata 05-06-2016 Połczyno 3/ 4.31 Renusz Irena Mieroszyno 1956 1995 4 /4.07 Łojewska Iwona Sopot 1965 2001 Sopot 5/ 4.04 Czaja Joanna Połczyno 1971 10-08-2008 Połczyno 6 /4.02 Borowczak – Wylężek Teresa Gdańsk 1941 1978

7 /3.98 Zarębska Mariola Trąbki Wielkie 1960 1995 Gdańsk

8 /3.82 Pydo Irena Ełganowo 1960 1995 Gdańsk 9/ 3.66 Białk Dominika 05-06-2016 Połczyno

10/ 3.64 Borowczak Krystyna Trąbki wielkie 1955 1991

K-40

1/ 4.85 Szymczak Danuta Gdańsk 1949 29-06-1991 Kielce 2/ 4.18 Dudulewicz Mirosława Gdańsk 1953 1994 Gdańsk 3/ 4.07 Czaja Joanna Połczyno 1971 25-05-2014 Połczyno 4/ 4.04 Renusz Irena Mieroszyno 1956 1997 5/ 3.94 Blechacz Bernadeta PKWLA Sopot 30-07-1955 1998 Trąbki Wielkie 6 /3.76 Gańska Magdalena Gościcino 16-12-1973 25-03-2015 Toruń XHME 7/ 3.74 Kuchta Helena 1982

8/ 3.72 Kujawska Małgorzata Kleszczewo 1963 2004 Trąbki Wielkie

9/ 3.63 Witoń Bożena Trąbki Wielkie 1955 1996

10/ 3.47 Szeliga Krystyna 1984

K-45

1/ 5.46 Biskup Marianna PKWLA Sopot 13-08-1961 23-06-2007 Toruń 2/ 3.50 Adrian-Orzeł Krystyna 1958 2007 Puck 3/ 3.50 Polinceusz Małgorzata 2000 Trąbki Wielkie 4/ 3.46 Zielke Irena Pelplin 1934 1983 5/ 3.38 Warzecha Beata PKWLA Sopot 25-01-1963 20-08-2011 Koszalin 6/ 3.36 Żmudzka Grażyna Gdańsk 06-08-1959 2005 Sopot

7/ 3.21 Kapuścińska Krystyna Trąbki Wielkie 1952 1999 Trąbki Wielkie

8/ 3.19 Witoń Bożena Trąbki Wielkie 1955 2001 Trąbki Wielkie

9/ 3.08 Jopek Małgorzata 05-06-2016 Połczyno 10/ 3.05 Dettlaff Longina Strzelno 1957 2007 Puck

K-65

1/ 3.04 Zielke Irena Pelplin 1934 15-09-2001 Sopot 2/ 2.91 Degórska Daniela Gdańsk 1931 1998 Trąbki Wielkie 3/ 2.71 Bemke Danuta Żelistrzewo 28-03-1948 07-06-2015 Połczyno 4 /2.35 Chojnacka Alina Gdańsk 1927 1994 Gdańsk

5/ 1.80 Dudek Teresa 24-09-2016 Trąbki Wielkie

6/ 1.30 Langowska Helena Gdańsk 1926 1994 Gdańsk

K-70

1/ 2.20 Jastrzębska Teresa Rekowo Górne 1935 07-06-2009 Połczyno

2/ 1.57 Mincer Elżbieta Gołębiewo Wielkie 19-05-1943 24-09-2016 Trąbki Wielkie

M-35

1/ 6.66 Krzyżanowski Tadeusz Gdańsk 1920 1955 2/ 6.65 Małkiewicz Krzysztof Sambor Tczew 07-09-1973 14-06-2013 Tczew 3/ 6.31 Kiedrowski Albin Brusy 16-06-1966 2002 Sopot 4/ 6.10 Zielke Dariusz Gdańsk 21-10-1960 1999 Trąbki Wielkie

5/ 6.02 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 1983 Trąbki Wielkie

6/ 5.83 Osowski Wojciech Gdańsk 10-07-1963 2002 Sopot 7/ 5.82 Majchrzak Jerzy Sławno 1972 2007 Słupsk 8/ 5.77 Kamiński Marcin 25-03-2015 Toruń XHME 9/ 5.72 Orzeł Krzysztof Starzyno 1958 27-08-1995 Puck 10 /5.72 Szlagowski Krzysztof Tczew 1966 2001 Sopot

M-45

1/ 5.83 Osowski Wojciech Gdańsk 10-07-1963 27-06-2009 Białystok

2/ 5.58 Masa Marcin Tczew 1951 1996 Szczecinek

3/ 5.55 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 1995 Gdańsk

4/ 5.43 Zakrzewski Bogdan Słupsk 1955 2002 Sopot

5/ 5.32 Kinder Henryk PKWLA Sopot 22-05-1954 2000 Warszawa

6/ 5.28 Kiedrowski Albin Brusy 16-06-1966 19-08-2012 Zittau 7/ 5.25 Wasilewski Włodzimierz Słupsk 1945 1992 Zduńska Wola 8/ 4.85 Matejewski Piotr Połczyno 07-06-2015 Połczyno 9/ 4.85 Matejewski Piotr Połczyno 25-05-2014 Połczyno 10 /4.68 Buliński Michał PKWLA Sopot 20-01-1953 1999 Trąbki Wielkie

M-50

1/ 5.69 Kaczmarek Piotr Gdynia 1939 29-06-1991 Kielce

2/ 5.52 Masa Marcin Tczew 1951 2001 Zielona Góra

3/ 5.35 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 1996 Gdańsk

4/ 5.06 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 2000 Warszawa 5 4.99 Janowicz Ryszard 1929 1979

6/ 4.77 Kinder Henryk PKWLA Sopot 22-05-1954 2004 Trąbki Wielkie

7/ 4.47 Trofimowicz Jan Ełganowo 1941 1995 Gdańsk

8/ 4.41 Adolph Florian Puck 21-02-1940 21-09-1991 Sopot 9/ 4.41 Wróbel Bogdan Słupsk 1948 2001 Trąbki Wielkie 10/ 4.37 Marciak Rafał 25-03-2015 Toruń XHME

M-55

1/ 5.40 Śliwiński Marek PKWLA Sopot 22-08-1944 03-06-2000 Warszawa 2 /5.06 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 1998 Trąbki Wielkie 3/ 4.99 Sawicki Stanisław Słupsk 1947 2002 Sopot

4/ 4.97 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 2006 Poznań 5/ 4.79 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 1995 Gdańsk 6/ 4.60 Majewski Sylwester Gdańsk 1928 1983 7/ 4.57 Niwiński Stanisław PKWLA Sopot 04-05-1934 1991 Kielce

8/ 4.27 Trofimowicz Jan Ełganowo 1941 1996 Gdańsk

9 /4.25 Strakowski Wacław Wejherowo 1939 1994 Gdańsk 10/ 4.19 Adolph Florian Puck 21-02-1940 25-07-1995 Grudziądz

M-60

1/ 4.94 Śliwiński Marek PKWLA Sopot 22-08-1944 18-09-2004 Trąbki Wielkie 2 /4.75 Kaczmarek Piotr Gdynia 1939 2003 Sopot 3/ 4.46 Wysocki Janusz PKWLA Sopot 25-11-1953 02-07-2016 Opole MP

4/ 4.35 Brandt Benedykt Gołębiewo Wielkie 02-04-1938 1999 Trąbki Wielkie

5/ 4.21 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 2003 Szczecin 6/ 4.12 Cieslak Franciszek Żelistrzewo 1946 2007 Puck 7/ 3.85 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 1994 Gdańsk 8/ 3.75 Adolph Florian Puck 21-02-1940 2000 Warszawa 9 /3.74 Kostra Zbigniew Wejherowo 01-01-1955 26-09-2015 Sopot 10/ 3.70 Kolasa Mieczysław 11-11-1936 1997 Trąbki Wielkie

M-65

1/ 4.53 Kostro Włodzimierz Gdańsk 24-04-1943 1-10-2011 Sopot

2/ 4.10 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 1-10-2011 Sopot

3 /4.08 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 03-07-2004 Częstochowa 4 /3.84 Polak Jerzy Słupsk 1943 2007 Słupsk 5/ 3.81 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 2001 Zielona Góra 6/ 3.68 Niwiński Stanisław PKWLA Sopot 04-05-1934 2000 Trąbki Wielkie 7/ 3.57 Adolph Florian Puck 21-02-1940 2005 Stargard Szczeciński 8/ 3.53 Lieske Edward Mieroszyno 1940 08-06-2008 Połczyno 9/ 3.25 Parusiński Marian PKWLA Sopot 24-09-1922 1987 10/ 3.21 Herta Brunon Puck 01-03-1943 08-06-2008 Połczyno

M-70

1/ 4.28 Śliwiński Marek PKWLA Sopot 22-08-1944 28-02-2015 Toruń 2/ 3.91 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 20-06-2009 Koszalin

3/ 3.66 Brandt Benedykt Gołębiewo Wielkie 02-04-1938 25-09-2010 Sopot 4 /3.61 Lieske Edward Mieroszyno 1940 09-06-2013 Połczyno 5/ 3.35 Niwiński Stanisław PKWLA Sopot 04-05-1934 2006 Sopot 6/ 3.27 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 2004 Częstochowa 7/3.00 Bandurski Jacek Sopot 11-09-1935 20-06-2009 Koszalin

M-75

1/ 3.76 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 07-09-2013 Zielona Góra

2/ 3.23 Brandt Benedykt Gołębiewo Wielkie 02-04-1938 24-09-2016 Trąbki Wielkie

3/ 2.98 Bandurski Jacek Sopot 11-09-1935 16-06-2012 Koszalin 4/ 2.77 Hebel Józef 25-05-2014 Połczyno

5/ 2.38 Lefańczyk Ginter 24-09-2016 Trąbki Wielkie

Skok wzwyż

M-45

1/ 1.80 Zielke Dariusz Gdańsk 21-10-1960 01-07-2006 Toruń 2/ 1.60 Światczyński Wojciech 28-02-2015 Toruń 3/ 1.50 Jarmulewski Jerzy PKWLA Sopot 02-07-1957 10-07-2005 Toruń

4/ 1.50 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 1994 Gdańsk

5/ 1.45 Chalimoniuk Mirosław Gdynia 22-07-1952 2002 Sopot 6/ 1.40 Kargol Jacek 28-02-2015 Toruń 7/ 1.30 Foerster Jerzy PKWLA Sopot 15-05-1953 17-06-2001 Zielona Góra 8 /1.20 Kulikowicz Tadeusz PKWLA Sopot 21-09-1966 20-06-2013 Tczew

M-50

1 /1.79 Kaczmarek Piotr Gdynia 1939 29-06-1991 Kielce 2/ 1.79 Zielke Dariusz Gdańsk 21-10-1960 25-03-2015 Toruń XHME 3/ 1.65 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 1992 4/ 1.55 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 17-06-2001 Zielona Góra

5/ 1.40 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 07-06-1997 Poznań

6/ 1.40 Puta Mirosław PKWLA Sopot 05-03-1963 24-05-2014 Tczew 7/ 1.35 Foerster Jerzy PKWLA Sopot 15-05-1953 07-06-2003 Szczecin

M-55

1/ 1.63 Zielke Dariusz Gdańsk 21-10-1960 02-07-2016 Opole MP

2/ 1.40 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 01-07-2006 Toruń 3/ 1.20 Lauren Andrzej Sławno 1947 2007 Słupsk

M-60

1/ 1.35 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 16-06-2001 Zielona Góra

2/ 1.25 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 02-07-2006 Toruń

3/ 1.10 Hejman Stanisław PKWLA Sopot 07-06-1939 17-06-2001 Zielona Góra 4/ 1.10 Machowina Marian PKWLA Sopot 21-07-1936 2001 Zielona Góra

Trójskok

M-40

1 /12.12 Kiedrowski Albin Brusy 16-06-1966 27-06-2009 Białystok 2/ 11.01 Niemkiewicz Wojciech Gdynia 1958 2002 Sopot 3/ 10.50 Kubiak Ryszard Słupsk 1952 1992 Zduńska Wola

4/ 10.44 Kinder Henryk PKWLA Sopot 22-05-1954 22-05-1996 Szczecinek

M-45

1 /12.13 Kiedrowski Albin Brusy 16-06-1966 22-08-2012 Zittau 2/ 11.60 Wasilewski Włodzimierz Słupsk 1945 1992 Zduńska Wola

3/ 9.81 Kinder Henryk PKWLA Sopot 22-05-1954 16-06-2001 Zielona Góra

Skok o tyczce

M-45

1/ 3.10 Jarmulewski Jerzy PKWLA Sopot 02-07-1957 04-07-2004 Częstochowa 2/ 3.00 Langowski Andrzej Sambor Tczew 15-07-1959 2005 Gdańsk 3/ 2.80 Chalimoniuk Mirosław Gdynia 22-07-1952 2002 Sopot

4/ 2.62 Kempa Wiesław PKWLA Sopot 20-04-1951 1998 Kielce

5/ 2.50 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 1997 Poznań 6/ 2.40 Foerster Jerzy PKWLA Sopot 15-05-1953 2002 Sopot

Pchnięcie kulą

K-35

1/ 13.11 Kamrowska – Nowak Maria Sopot 11-03-1966 15-06-2002 Sopot 2/ 11.71 Klimaszewska Bogusława Gdynia 06-04-1957 1994 Gdańsk 3/ 10.77 Renusz Irena Mieroszyno 1956 25-04-1994 Puck 4/ 10.16 Rathnau Agnieszka Celbowo 23-01-1979 27-06-2015 Toruń 5/ 10.07 Ptak Anna Strzelno 1961 01-07-2007 Strzelno 6/ 9.97 Koluch Irena Gdańsk 1957 1995 Szczecinek 7/ 9.95 Rathnau Agnieszka Celbowo 23-01-1979 11-07-2015 Puck

8/ 8.98 Sroka Grażyna Ełganowo 1963 1999 Trąbki Wielkie

9/ 8.85 Groenwald Marzena Połczyno 09-06-2013 Połczyno

10/ 8.40 Frydrych Wioleta Trąbki Wielkie 1974 4-09-2011 Trąbki Wielkie

K-40

1/ 11.40 Klimaszewska Bogusława Gdynia 06-04-1957 1998 Trąbki Wielkie 2 /10.95 Blechacz Bernadeta PKWLA Sopot 30-07-1955 1999 Trąbki Wielkie 3/ 10.64 Ciarkowska Eugenia 1979 4 /10.13 Grecka Ewa Słupsk 19-12-1955 17-06-1997 Poznań 5 /9.51 Ptak Anna Strzelno 1961 13-07-2008 Strzelno 6/ 9.48 Renusz Irena Mieroszyno 1956 1999 Trąbki Wielkie 7/ 9.36 Groenwald Marzena Połczyno 25-05-2014 Połczyno

8 /9.18 Sroka Grażyna Ełganowo 1963 2004 Trąbki Wielkie

9/ 9.01 Szymczak Danuta Gdańsk 1949 29-06-1991 Kielce 10/ 8.74 Koluch Irena Gdańsk 1957 1998 Trąbki Wielkie

K-60

1/ 7.77 Korth Krystyna Połczyno 23-04-1948 08-06-2008 Połczyno 2 /7.76 Staniszewska Jadwiga Sopot 1935 1995 3/ 7.21 Bemke Danuta Żelistrzewo 28-03-1948 08-06-2008 Połczyno 4/ 7.00 Zielke Irena Pelplin 1934 1995 5/ 6.85 Szlas Małgorzata Rekowo Górne 1952 09-06-2013 Połczyno 6/ 6.70 Kustoch Ewa 05-06-2016 Połczyno 7/ 6.60 Selke Halina Mieroszyno 1949 07-06-2015 Połczyno 8/ 6.45 Dettlaff Maria 05-06-2016 Połczyno

9/ 5.94 Trofimowicz Zofia Ełganowo 1943 2004 Trąbki Wielkie

10/ 5.38 Kamińska Krystyna PKWLA Sopot 30-10-1943 24-09-2006 Sopot

K-65

1 7.88 Korth Krystyna Połczyno 23-04-1948 25-05-2014 Połczyno 2 7.19 Zielke Irena Pelplin 1934 2000 Trąbki Wielkie 3 7.12 Degórska Daniela Gdańsk 1931 1998 Trąbki Wielkie 4 7.05 Selke Halina Mieroszyno 1949 25-05-2014 Połczyno 5 6.91 Bemke Danuta Żelistrzewo 28-03-1948 09-06-2013 Połczyno 6 6.85 Korthlas Małgorzata Połczyno 23-09-1937 2007 Puck 7 5.53 Szymańska Regina 25-05-2014 Połczyno 8 5.33 Dominik Maria 09-06-2013 Połczyno 9 5.17 Priebe Barbara 05-06-2016 Połczyno 10 5.12 Dettlaff Małgorzata 07-06-2015 Połczyno

K-70

1/ 6.95 Korthlas Małgorzata Połczyno 23-09-1937 06-06-2010 Połczyno 2 /5.53 Jeszke Zofia Mieroszyno 1934 20-05-2007 Puck

3/ 5.51 Mincer Elżbieta 19-05-1943 Gołębiewo Wielkie 24-09-2016 Trąbki Wielkie

4/ 5.01 Brzózka Emilia 24-09-2016 Trąbki Wielkie

5/ 4.78 Dettlaff Małgorzata 25-05-2014 Połczyno 6 4.25 Wittbrodt Gertruda 05-06-2016 Połczyn

M-50

1/ 15.63 Radzikowski Henryk PKWLA Sopot 28-03-1959 03-08-2009 Lahti 2/ 14.44 Jędrzejewski Krzysztof LZS Puck 17-08-1963 16-05-2015 Nowe Miasto Lubawskie 3/ 14.19 Kulikowicz Tadeusz PKWLA Sopot 21-09-1966 24-09-2016 Sopot XVI PB 4 /14.07 Michałowski Benedykt Słupsk 21-03-1957 2007 Słupsk 5/ 13.89 Wenta Edmund Tczew 1953 24-09-2005 Skórcz 6/ 13.49 Kaczmarek Piotr Gdynia 1939 1991 Kielce 7/ 13.46 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 2001 Zielona Góra 8/ 12.91 Puta Mirosław PKWLA Sopot 05-03-1963 18-05-2013 Nowe Miasto Lubawskie

9/ 12.70 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 1998 Kielce

10/ 12.64 Foerster Jerzy PKWLA Sopot 15-05-1953 2007 Toruń

M-55

1/ 14.49 Radzikowski Henryk PKWLA Sopot 28-03-1959 28-02-2015 Toruń 2/ 14.08 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 24-09-2005 Skórcz

3 /12.98 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 2002 Trąbki Wielkie

4/ 11.65 Sokołów Tadeusz PKWLA Sopot 17-02-1952 11-07-2009 Połczyno 5/ 11.64 Detko Jerzy Gdańsk 1939 1998 Trąbki Wielkie 6/ 11.14 Foerster Jerzy PKWLA Sopot 15-05-1953 16-05-2009 Zamardi 7 /10.75 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 25-06-2011 Połczyno 8/ 10.46 Jarmulewski Jerzy PKWLA Sopot 02-07-1957 10-08-2013 Strzelno 9/ 10.37 Jurkowski Jerzy PKWLA Sopot 29-10-1953 13-06-2009 Stargard Szczeciński 10/ 10.22 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 2008 Sopot

M-60

1/ 14.44 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 16-07-2008 Sopot

2/ 13.90 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 2006 Skórcz 3/ 13.17 Werling Zbigniew PKWLA Sopot 23-07-1938 2001 Zamardi 4/ 13.03 Kaczmarek Piotr Gdynia 1939 28-09-2003 Sopot 5/ 12.45 Hejman Stanisław PKWLA Sopot 07-06-1939 2001 Trąbki Wielkie 6/ 12.27 Szymański Andrzej Słupsk 1938 2004 Puck 7/ 12.13 Ksieniewicz Ryszard Słupsk 1933 1997 Poznań 8/ 11.98 Detko Jerzy Gdańsk 1939 2000 Trąbki Wielkie 9 /11.58 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 26-09-2009 Sopot 10 /11.38 Foerster Jerzy PKWLA Sopot 15-05-1953 07-09-2013 Zielona Góra

M65

1/ 13.43 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 22-10-2013 Porto Alegre 2 /12.50 Werling Zbigniew PKWLA Sopot 23-07-1938 23-08-2003 Sopot 3 /12.07 Kopik Leszek PKWLA Sopot 19-09-1945 24-08-2013 Toruń

4 /12.00 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 24-08-2012 Zittau

5/ 11.40 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 10-07-2005 Toruń 6/ 11.37 Hejman Stanisław PKWLA Sopot 07-06-1939 2004 Sopot 7/ 11.28 Szymański Andrzej Słupsk 1938 2005 Puck 8/ 11.07 Ksieniewicz Ryszard Słupsk 1933 07-06-2003 Szczecin 9/ 11.02 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 2007 Puck 10/ 10.45 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 1998 Trąbki Wielkie

M-70

1/ 13.58 Kopik Leszek PKWLA Sopot 19-09-1945 08-10-2016 Słubice 2/ 12.33 Werling Zbigniew PKWLA Sopot 23-07-1938 01-09-2008 Malmo

3/ 12.06 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 20-08-2016 Puck

4/ 11.73 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 2008 Stargard Szczeciński 5/ 11.25 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 03-07-2010 Połczyno 6 /11.12 Tobias Hubert Gdańsk 30-05-2015 Tczew 7/ 10.58 Kaczmarek Piotr Gdynia 1939 16-02-2013 Gdynia 8/28 8/ 10.35 Machowina Marian PKWLA Sopot 21-07-1936 2006 Puck 9 /10.31 Ksieniewicz Ryszard Słupsk 1933 05-08-2007 Słupsk 10 /9.94 Borzecki Stefan Malbork 20-04-1945 16-05-2015 Nowe Miasto

M-75

1/ 10.44 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 24-08-2013 Toruń 2 /10.36 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 24-08-2013 Toruń 3/ 9.29 Werling Zbigniew PKWLA Sopot 23-07-1938 06-07-2014 Radom 4/ 9.12 Detko Jerzy Gdańsk 1939 26-09-2015 Sopot 5 /8.73 Hebel Józef 25-05-2014 Połczyno 6/ 8.43 Machowina Marian PKWLA Sopot 21-07-1936 22-09-2012 Sopot 7/ 8.30 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 14-08-2016 Strzelno 8/ 8.30 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 20-08-2016 Puck

9 /8.21 Brandt Benedykt Gołębiewo Wielkie 02-04-1938 24-09-2016 Trąbki Wielkie

10/7.85 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 03-07-2010 Połczyno

Rzut dyskiem

K-35

1/ 37.02 Renusz Irena Mieroszyno 1956 07-08-1996 Bydgoszcz 2/ 34.38 Koluch Irena Gdańsk 1957 1995 Szczecinek 3/ 34.35 Rathnau Agnieszka Celbowo 23-01-1979 14-08-2016 Strzelno 4/ 31.68 Rathnau Agnieszka Celbowo 23-01-1979 11-07-2015 Puck 5/ 28.00 Ptak Anna Strzelno 1961 01-07-2007 Strzelno 6/ 23.78 Cichosz Ewa 1989

7/ 21.30 Uber Bożena Trąbki Małe 1958 1996 8/ 21.08 Sroka Grażyna Ełganowo 1963 1999 Trąbki Wielkie

9/ 19.93 Groenwald Marzena Połczyno 07-06-2015 Połczyno 10/ 18.54 Orzołek Alicja Władysławowo 1959 1998 Trąbki Wielkie

K-40

1/ 35.54 Renusz Irena Mieroszyno 1956 21-05-1998 Puck 2/ 32.15 Blechacz Bernadeta PKWLA Sopot 30-07-1955 1999 Trąbki Wielkie 3/ 29.95 Koluch Irena Gdańsk 1957 1998 Trąbki Wielkie 4/ 28.42 Borkowska Renata Puck 1952 02-07-1994 Puck 5/ 28.02 Ciarkowska Eugenia 1979 6/ 27.08 Klimaszewska Bogusława Gdynia 06-04-1957 1998 Trąbki Wielkie 7 /25.64 Kuchta Helena 1982 8/ 22.77 Groenwald Marzena Połczyno 25-05-2014 Połczyno

9/ 19.96 Sroka Grażyna Ełganowo 1963 2004 Trąbki Wielkie

10 /19.70 Witoń Bożena Trąbki Wielkie 1955 1999

K-45

1 /31.40 Biskup Marianna PKWLA Sopot 13-08-1961 30-09-2007 Sopot 2 /31.03 Renusz Irena Mieroszyno 1956 29-06-2003 Strzelno 3/ 29.41 Ptak Ryszarda Wejherowo 13-01-1967 20-08-2016 Puck 4/ 23.50 Kostrzewska Renata Gdańsk 1952 1998 Trąbki Wielkie 5/ 22.45 Klimaszewska Bogusława Gdynia 06-04-1957 2002 Sopot

6/ 20.62 Witoń Bożena Trąbki Wielkie 1955 2001 Trąbki Wielkie

7/ 20.08 Karpowicz Genowefa Gdańsk 1949 1997

8/ 19.62 Maliszewska Wiesława Gołębiewko 1948 1995 Gdańsk

9/ 18.53 Warzecha Beata PKWLA Sopot 25-01-1963 22-09-2012 Sopot 10 18.28 Degórska Daniela Gdańsk 1931 1989

M-50

1/ 46.97 Puta Mirosław PKWLA Sopot 05-03-1963 28-06-2014 Puck 2 /44.26 Radzikowski Henryk PKWLA Sopot 28-03-1959 28-06-2009 Białystok 3/ 42.72 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 1998 Cesenatico 4/ 42.38 Kąkol Stanisław Luzino 27-11-1962 07-09-2013 Gdańsk 5/ 41.56 Jędrzejewski Krzysztof LZS Puck 17-08-1963 22-04-2015 Puck

6/ 39.87 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 1998 Kielce

7/ 38.22 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 1991 8/ 37.16 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 03-05-2006 Strzelno 9/ 35.76 Kozakiewicz Edward Gdynia 1948 2001 Sopot 10/ 35.42 Jarmulewski Jerzy PKWLA Sopot 02-07-1957 08-06-2008 Połczyno

 

M-55

1/ 42.51 Radzikowski Henryk PKWLA Sopot 28-03-1959 06-07-2014 Radom 2/ 41.56 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 07-10-2004 Puck

3 /40.10 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 2003 Sopot

4/ 36.02 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 04-07-2009 Strzelno 5/ 35.67 Sokołów Tadeusz PKWLA Sopot 17-02-1952 11-07-2009 Połczyno 6/ 34.59 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 2008 Dolny Kubin 7/ 34.07 Jarmulewski Jerzy PKWLA Sopot 02-07-1957 10-08-2013 Strzelno 8/ 33.46 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 1991 Trąbki Wielkie 9/ 33.33 Detko Jerzy Gdańsk 1939 1998 Trąbki Wielkie 10/ 33.09 Jurkowski Jerzy PKWLA Sopot 29-10-1953 7-10-2011 Słubice

M-60

1 47.29 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 23-09-2006 Skórcz

2/ 44.84 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 2001 Zduńska Wola 3/ 43.87 Szymański Andrzej Słupsk 1938 2002 Sopot 4/ 43.78 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 04-07-2009 Strzelno 5/ 43.20 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 11-07-2009 Połczyno 6/ 41.81 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 2001 Trąbki Wielkie 7/ 40.16 Hejman Stanisław PKWLA Sopot 07-06-1939 1999 8 /38.74 Ksieniewicz Ryszard Słupsk 1933 1997 Poznań 9/ 38.15 Detko Jerzy Gdańsk 1939 2000 Trąbki Wielkie 10/ 37.46 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 28-06-2014 Puck

M-65

1/ 44.41 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 2002 Zduńska Wola 2/ 40.73 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 22-10-2013 Porto Alegre 3/ 40.23 Ksieniewicz Ryszard Słupsk 1933 1999 Stargard Szczeciński 4/ 38.93 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 2007 Puck 5/ 38.10 Szymański Andrzej Słupsk 1938 2006 Toruń 6/ 38.00 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 16-09-2001 Sopot 7/ 37.52 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 28-08-2016 Tczew/Wędkowy

8/ 37.51 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 07-07-2012 Puck

9/ 35.42 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 2007 Słupsk 10/ 34.20 Kopik Leszek PKWLA Sopot 19-09-1945 04-10-2014 Stargard Szczeciński

M-70

1/ 42.12 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 13-09-2008 Zielona Góra 2/ 32.79 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 05-09-2012 Strzelno k. Pucka 3/ 32.64 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 04-07-2009 Strzelno 4/ 31.05 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 2006 Sopot 5/ 30.70 Kopik Leszek PKWLA Sopot 19-09-1945 28-05-2016 Zbąszynek 6/ 30.58 Ksieniewicz Ryszard Słupsk 1933 2008 Słupsk 7/ 29.09 Machowina Marian PKWLA Sopot 21-07-1936 2006 Sopot 8 /29.03 Borzecki Stefan Malbork 20-04-1945 16-05-2015 Nowe Miasto Lubawskie

9/ 29.00 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 20-08-2016 Puck

10/ 27.68 Werling Zbigniew PKWLA Sopot 23-07-1938 2008 Połczyno

Rzut oszczepem

K-35

1/ 30.43 Kuklińska Lucyna Słupsk 10-05-1973 28-06-2008 Słupsk 2/ 30.30 Krotoszyńska Aneta Gdańsk 6-07-1973 1-10-2011 Sopot 3 /30.18 Kamińska Anna 25-03-2015 Toruń XHME 4/ 28.20 Rathnau Agnieszka Celbowo 23-01-1979 14-08-2016 Strzelno 5/ 27.93 Lipiec-Bortkiewicz Renata Gdańsk 6-04-1973 26-09-2009 Sopot 6/ 25.72 Rathnau Agnieszka Celbowo 23-01-1979 11-07-2015 Puck 7/ 25.68 Renusz Irena Mieroszyno 1956 02-07-1993 Strzelno 8/ 25.45 Czaja Joanna Połczyno 1971 2007 Puck

9/ 24.10 Sroka Grażyna Ełganowo 1963 1999 Trąbki Wielkie

10/ 24.00 Spiczko Izabela 30-05-2015 Tczew

K-40

1/ 32.54 Blechacz Bernadeta PKWLA Sopot 30-07-1955 1998 Trąbki Wielkie 2/ 27.20 Klimaszewska Bogusława Gdynia 06-04-1957 2000 Trąbki Wielkie 3/ 23.78 Czaja Joanna Połczyno 1971 25-05-2014 Połczyno

4/ 23.30 Witoń Bożena Trąbki Wielkie 1955 1998 Trąbki Wielkie

5 /20.32 Renusz Irena Mieroszyno 1956 1999 Trąbki Wielkie 6/ 18.28 Klebba Renata 07-06-2015 Połczyno 7/ 17.18 Sokołów Marzena PKWLA Sopot 10-05-1965 2006 Sopot 8/ 15.65 Marzejon Irena Rekowo Górne 1965 08-06-2008 Połczyno 9/ 15.63 Jednachowska Sylwia 07-06-2015 Połczyno 10/ 15.35 Groenwald Marzena Połczyno 25-05-2014 Połczyno

K-45

1/ 35.61 Biskup Marianna PKWLA Sopot 13-08-1961 27-06-2009 Białystok 2/ 29.71 Klimaszewska Bogusława Gdynia 06-04-1957 2002 Sopot 3/ 24.90 Ptak Ryszarda Wejherowo 13-01-1967 25-05-2014 Połczyno 4/ 22.96 Kostrzewska Renata Gdańsk 1952 1998 Trąbki Wielkie 5/ 21.14 Kalwig Katarzyna Strzelno 1961 08-06-2008 Połczyno

6/ 20.52 Witoń Bożena Trąbki Wielkie 1955 2001 Trąbki Wielkie

7 /18.75 Warzecha Beata PKWLA Sopot 25-01-1963 25-09-2010 Sopot 8/ 17.74 Hadas Bogumiła 09-06-2013 Połczyno 9/ 17.02 Karpowicz Genowefa Gdańsk 1949 1998 Trąbki Wielkie 10/ 16.61 Nerc Danuta Gdańsk 1949 1998 Trąbki Wielkie

M-40

1/ 65.18 Witek Mirosław SKLA Słupsk 24-04-1967 05-06-2010 Słupsk 2/ 51.73 Michałowski Benedykt Słupsk 21-03-1957 1998 Zduńska Wola 3/ 51.00 Kąkol Stanisław Luzino 27-11-1962 08-08-2003 Tata 4/ 48.81 Tyrolski Grzegorz Tczew 05-08-1976 20-08-2016 Puck 5/ 47.68 Jarmulewski Jerzy PKWLA Sopot 02-07-1957 2001 Puck 6/ 45.61 Detlaff Arkadiusz 11-07-2015 Puck 7/ 45.48 Górny Leszek Słupsk 1954 1997 Poznań 8 /42.08 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 25-04-1994 Puck 9/ 41.75 Jędrzejewski Krzysztof LZS Puck 17-08-1963 12-08-2005 Tata

10/ 40.05 Megger Mirosław Trąbki Wielkie 1958 1998 Trąbki Wielkie

M-50

1 /54.84 Jarmulewski Jerzy PKWLA Sopot 02-07-1957 08-06-2008 Połczyno 2/ 45.01 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 2001 Stargard Szczeciński

3/ 44.66 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 2000 Warszawa

4/ 43.66 Kąkol Stanisław Luzino 27-11-1962 02-07-2016 Opole MP 6/ 42.40 Lichodzijewski Andrzej Słupsk 30-04-1954 2008 Słupsk 7/ 41.42 Zakrzewski Bogdan Słupsk 1955 2007 Słupsk 8/ 40.90 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 2005 Puck 9 /39.25 Radzikowski Henryk PKWLA Sopot 28-03-1959 30-05-2009 Zbąszynek 10/ 39.01 Michalski Henryk Jantar Ustka 1956 2007 Słupsk

M-55

1/ 48.02 Jarmulewski Jerzy PKWLA Sopot 02-07-1957 07-07-2012 Puck 2/ 41.70 Diak Tadeusz Sławno 28-01-1955 30-05-2015 Tczew

3/ 41.29 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 2004 Dolny Kubin

4/ 39.65 Lichodzijewski Andrzej Słupsk 30-04-1954 26-09-2009 Sopot 5/ 37.31 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 2007 Puck 6/ 37.07 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 03-07-2010 Połczyno 7/ 36.75 Bekisz Zdzisław 1951 2007 Puck 8/ 36.43 Sokołów Tadeusz PKWLA Sopot 17-02-1952 2007 Słupsk 9/ 35.98 Puzyrewski Ryszard Gdańsk 1943 2002 Sopot 10/ 35.68 Srok Stefan 09-06-2013 Połczyno

M-60

1/ 42.92 Diak Tadeusz Sławno 28-01-1955 14-05-2016 Tczew V Mityng 2/ 41.92 Lichodzijewski Andrzej Słupsk 30-04-1954 24-09-2016 Sopot XVI PB 3 /41.36 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 07-07-2001 Puck

4/ 39.26 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 2007 Tata

5 /38.67 Machowina Marian PKWLA Sopot 21-07-1936 2001 Zielona Góra 6/ 37.87 Lichodziejewski Andrzej 26-09-2015 Sopot 7/ 37.69 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 26-09-2009 Sopot 8/ 37.02 Szymański Andrzej Słupsk 1938 2003 Puck 9/ 36.30 Hejman Stanisław PKWLA Sopot 07-06-1939 2003 Szczecin 10/ 36.24 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 11-07-2009 Połczyno

M-65

1/ 42.39 Machowina Marian PKWLA Sopot 21-07-1936 10-09-2005 Zielona Góra

2/ 35.22 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 28-06-2014 Puck

3/ 35.09 Szymański Andrzej Słupsk 1938 2006 Toruń 4/ 34.45 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 24-05-2014 Tczew 5 /34.40 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 2007 Puck 6/ 34.20 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 22-10-2013 Porto Alegre 7/ 33.95 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 2004 Częstochowa 8/ 32.93 Hejman Stanisław PKWLA Sopot 07-06-1939 2004 Częstochowa 9/ 31.60 Werling Zbigniew PKWLA Sopot 23-07-1938 2005 Zamardi

10/ 29.80 Made Ryszard Kartuzy 1935 2001 Trąbki Wielkie

M-70

1/ 40.46 Machowina Marian PKWLA Sopot 21-07-1936 24-09-2006 Sopot 2/ 36.35 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 21-08-2009 Tata

3/ 34.33 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 20-08-2016 Puck

4 /31.08 Bandurski Jacek Sopot 11-09-1935 2006 Puck 5/ 30.93 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 28-06-2014 Puck 6/ 29.20 Borzecki Stefan Malbork 20-04-1945 11-07-2015 Puck 7/ 25.92 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 2008 Stargard Szczeciński 8/ 22.00 Tobias Hubert Gdańsk 20-08-2016 Puck 9/ 21.50 Werling Zbigniew PKWLA Sopot 23-07-1938 2008 Połczyno

10/ 20.80 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 2005 Sopot

Rzut młotem

M-50

1/ 45.54 Radzikowski Henryk PKWLA Sopot 28-03-1959 13-06-2009 Stargard Szczeciński 2/ 44.10 Klimaszewski Andrzej Gdynia 1952 2003 Trąbki Wielkie 3/ 43.20 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 12-08-2007 Sopot 4/ 39.96 Jurkowski Jerzy PKWLA Sopot 29-10-1953 2007 Skórcz 5/ 39.11 Jarmulewski Jerzy PKWLA Sopot 02-07-1957 2008 Sopot

6/ 38.40 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 2000 Warszawa

7/ 37.74 Szczerba Mirosław PKWLA Sopot 17-11-1963 30-07-2016 Sopot 8/ 34.21 Kąkol Stanisław Luzino 27-11-1962 02-07-2016 Opole MP 9/ 33.89 Jędrzejewski Krzysztof LZS Puck 17-08-1963 13-06-2015 Stargard Szczeciński 10/ 32.50 Ceszke Alfons Strzelno 07-02-1958 08-06-2008 Połczyno

M-55

1/ 43.04 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 12-06-2010 Stargard Szczeciński 2/ 41.68 Radzikowski Henryk PKWLA Sopot 28-03-1959 31-05-2014 Dąbrówka

3/ 40.45 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 2005 Zielona Góra

4/ 40.19 Jurkowski Jerzy PKWLA Sopot 29-10-1953 13-06-2009 Stargard Szczeciński 5/ 39.43 Lubiejewski Stanisław Gdynia 1947 2007 Puck 6/ 38.29 Antczak Edmund Lechia Gdańsk 1946 2002 Melbourne 7 /33.82 Sokołów Tadeusz PKWLA Sopot 17-02-1952 26-09-2009 Sopot 8/ 33.28 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 2008 Dolny Kubin 9/ 28.96 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 2003 Trąbki Wielkie 10/ 27.86 Jarmulewski Jerzy PKWLA Sopot 02-07-1957 09-06-2013 Połczyno

M-60

1/ 46.08 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 29-09-2001 Zduńska Wola

2/ 45.29 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 2008 Stargard Szczeciński

3/ 42.62 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 25-05-2014 Połczyno 4/ 39.43 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 03-10-2010 Stargard Szczeciński 5/ 37.68 Jurkowski Jerzy PKWLA Sopot 29-10-1953 31-05-2014 Dąbrówka 6/ 36.24 Zieleniewski Sławomir Gdańsk 1914 1980 7/ 35.42 Sokołów Tadeusz PKWLA Sopot 17-02-1952 30-06-2012 Białystok 8/ 33.15 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 4-06-2011 Stargard Szczeciński 9/ 32.44 Kamiński Czesław PKWLA Sopot 1939 2000 Trąbki Wielkie 10/ 31.70 Werling Zbigniew PKWLA Sopot 23-07-1938 2002 Sopot

M-65

1/ 43.18 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 07-06-2003 Szczecin

2/ 40.17 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 20-08-2012 Zittau

3/ 34.80 Werling Zbigniew PKWLA Sopot 23-07-1938 2004 Trąbki Wielkie 4/ 33.14 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 28-09-2013 Sopot 5/ 32.37 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 27-09-2014 Sopot 6/ 29.00 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 04-07-2009 Strzelno 7/ 28.02 Szymański Andrzej Słupsk 1938 2006 Poznań 8/ 26.11 Kopik Leszek PKWLA Sopot 19-09-1945 22-06-2013 Stargard Szczeciński 9/ 25.35 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 2003 Trąbki Wielkie 10/ 25.29 Borzecki Stefan Malbork 20-04-1945 24-08-2013 Toruń

Rzut ciężarkiem

M-50

1/ 16.95 Radzikowski Henryk PKWLA Sopot 28-03-1959 5-03-2011 Stargard Szczeciński 2/ 15.56 Puta Mirosław PKWLA Sopot 05-03-1963 20-12-2014 Sopot 3/ 15.49 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 31-07-2005 Miroszyno 4/ 14.20 Klimaszewski Andrzej Gdynia 1952 2003 Puck 5/ 14.06 Szczerba Mirosław PKWLA Sopot 17-11-1963 30-05-2015 Tczew 6/ 13.93 Jędrzejewski Krzysztof LZS Puck 17-08-1963 16-05-2015 Nowe Miasto Lubawskie 7/ 13.60 Jurkowski Jerzy PKWLA Sopot 29-10-1953 2008 Stargard Szczeciński

8/ 12.00 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 2001 Puck

9 /11.97 Foerster Jerzy PKWLA Sopot 15-05-1953 2005 Zamardi 10/ 11.56 Jarmulewski Jerzy PKWLA Sopot 02-07-1957 2008 Połczyno

M- 55

1/ 16.17 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 29-05-2005 Zamardi

2/ 16.10 Radzikowski Henryk PKWLA Sopot 28-03-1959 28-02-2015 Toruń 3/ 15.92 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 11-07-2009 Połczyno 4/ 14.42 Jurkowski Jerzy PKWLA Sopot 29-10-1953 21-08-2009 Tata 5/ 13.50 Lubiejewski Stanisław Gdynia 1947 2006 Sopot 6/ 13.20 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 2008 Dolny Kubin 7/ 12.93 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 2007 Puck 8/ 12.78 Sokołów Tadeusz PKWLA Sopot 17-02-1952 11-07-2009 Połczyno 9/ 11.14 Jarmulewski Jerzy PKWLA Sopot 02-07-1957 28-06-2014 Puck 10/ 10.02 Grabowski Wojciech Gdynia 1951 2007 Sopot

M-60

1/ 18.28 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 17-08-2007 Tata

2/ 16.97 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 14-06-2014 Stargard Szczeciński 3/ 15.61 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 03-07-2010 Połczyno 4/ 15.48 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 11-07-2009 Połczyno 5/ 15.28 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 2002 Puck 6/ 14.25 Jurkowski Jerzy PKWLA Sopot 29-10-1953 05-07-2013 Tata 7/ 13.56 Szymański Andrzej Słupsk 1938 2004 Puck 8/ 13.32 Sokołów Tadeusz PKWLA Sopot 17-02-1952 19-05-2012 Nowe Miasto Lubawskie 9/ 13.00 Werling Zbigniew PKWLA Sopot 23-07-1938 2002 Puck 10/ 12.09 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 2003 Puck

M-65

1/ 16.31 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 19-05-2012 Nowe Miasto Lubawskie

2/ 16.03 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 12-08-2006 Puck 3/ 14.10 Werling Zbigniew PKWLA Sopot 23-07-1938 2005 Zamardi 4 /13.37 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 18-05-2013 Nowe Miasto Lubawskie 5/ 13.16 Szymański Andrzej Słupsk 1938 2006 Sopot

6 /12.58 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 24-05-2014 Tczew 7/ 11.92 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 11-07-2009 Połczyno 8/ 11.40 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 2005 Stargard Szczeciński 9/ 10.96 Borzecki Stefan Malbork 20-04-1945 19-05-2012 Nowe Miasto Lubawskie 10 /10.88 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 2003 Puck

M-70

1/ 18.22 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 20-08-2016 Puck

2 /18.08 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 15-05-2010 Nowe M. Lubawskie 3/ 16.21 Werling Zbigniew PKWLA Sopot 23-07-1938 07-03-2009 Spała 4/ 13.57 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 22-06-2013 Stargard Szczeciński 5/ 13.20 Borzecki Stefan Malbork 20-04-1945 16-05-2015 Nowe Miasto Lubawskie 6/ 12.83 Płomień Waldemar Połczyno 27-03-1941 25-06-2011 Połczyno 7/ 12.21 Kundo Zdzisław PKWLA Sopot 17-12-1933 2004 Puck 8 /12.07 Tobias Hubert Gdańsk 30-05-2015 Tczew 9/ 9.95 Machowina Marian PKWLA Sopot 21-07-1936 2006 Puck 10/ 7.55 Bandurski Jacek Sopot 11-09-1935 11-07-2009 Połczyno

Rzut ciężarkiem 25,4kg

M-60

1/ 7.24 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 2007 Skórcz

2/ 6.11 Jurkowski Jerzy PKWLA Sopot 29-10-1953 05-07-2013 Tata 3/ 5.56 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 2011 Sopot

M-65

1 5.84 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 05-05-2012 Sopot

2/ 5.05 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 27-04-2014 Sopot 3/ 4.27 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 2007 Sopot 4/ 4.26 Borzecki Stefan Malbork 20-04-1945 27-04-2014 Sopot

Rzut młotem szkockim

M-55

1/ 25.88 Radzikowski Henryk PKWLA Sopot 28-03-1959 14-05-2016 Tczew V Mityng

2/ 22.19 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 2006 Sopot

3/ 21.45 Lubiejewski Stanisław Gdynia 1947 2006 Tata 4 /21.29 Jurkowski Jerzy PKWLA Sopot 29-10-1953 21-08-2009 Tata 5/ 19.05 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 7-05-2011 Sopot 6/ 18.95 Sokołów Tadeusz PKWLA Sopot 17-02-1952 14-08-2011 Tata 7/ 18.18 Grabowski Wojciech Gdynia 1951 2007 Sopot 8/ 16.92 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 2008 Sopot 9/ 14.93 Foerster Jerzy PKWLA Sopot 15-05-1953 2008 Sopot

M-60

1 22.52 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 2007 Tata

2/ 21.01 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 21-09-2009 Tata 3/ 19.40 Sokołów Tadeusz PKWLA Sopot 17-02-1952 05-07-2013 Tata 4/ 19.09 Ceszke Brunon Strzelno 26-03-1954 27-04-2014 Sopot 5/ 18.46 Jurkowski Jerzy PKWLA Sopot 29-10-1953 27-04-2014 Sopot 6/ 14.03 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 29-12-2012 Sopot 7/ 13.80 Madecki Romuald Gdańsk 20-05-1952 19-12-2015 Sopot

M-65

1 20.41 Maliszewski Sylwester PKWLA Sopot 17-08-1946 05-05-2012 Sopot

2/ 19.52 Semborowski Andrzej PKWLA Sopot 06-10-1947 14-05-2016 Tczew V Mityng 3/ 19.29 Czupkiewicz Lechosław PKWLA Sopot 21-07-1937 2007 Cigacice 4/ 18.10 Werling Zbigniew PKWLA Sopot 23-07-1938 2005 Sopot 5/ 16.28 Kopik Leszek PKWLA Sopot 19-09-1945 27-04-2013 Sopot

6/ 15.70 Borzecki Stefan Malbork 20-04-1945 1-10-2011 Sopot 7/ 14.40 Wielgus Ryszard PKWLA Sopot 01-01-1949 20-12-2014 Sopot 8/ 12.92 Machowina Marian PKWLA Sopot 21-07-1936 2006 Sopot 9/ 12.50 Wojtkowiak Bernard PKWLA Sopot 13-08-1938 2007 Cigacice 10/ 11.91 Kamiński Czesław PKWLA Sopot 1939 2005 Sopot

Inne zestawienia rankingowe;

1. Światowa Federacja publikuje swe wyniki na :

-World Masters Athletics ( zawiera rankingi z lat 2006-2012)

2. World Masters Rankings ( zawiera zestawienia od 2013 roku)

3.inne strony:

– PZWLA www.pzwla.pl

opr. wkempa i S. Maliszewski

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)