W XX Jubileuszowych Mistrzostwach Gminy Trąbki Wielkie w futsalu zwyciężyła drużyna z sołectwa Ełganowo

25 listopada 2018r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Kunegundy Pawłowskiej zostały rozegrane XX Jubileuszowe Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w futsalu z udziałem drużyn sołeckich z Gminy Trąbki Wielkie.

Do mistrzostw zgłosiło się 8 zespołów reprezentując sołectwa Trąbki Wielkie x 2, Trąbki Małe, Kaczki, Ełganowo, Czerniewo, Kłodawę i Domachowo. Po losowaniu turniej został rozegrany w dwóch grupach systemem każdy z każdym – 2×8 minut. Po rozegraniu meczy w grupach do półfinału awansowały z grupy I Trąbki Wielkie I i Czerniewo oraz z drugiej Ełganowo i Kłodawa.
W meczach półfinałowych Ełganowo wysoko pokonało Trąbki Wielkie 7:1, a Czerniewo wygrało z Kłodawą 1:0.
W meczu o trzecie miejsce pomiędzy Trąbkami Wielkim I i Kłodawą mecz zakończył wynikiem nie rozstrzygniętym 3:3 i o wyniku końcowym zadecydowały rzuty karne. Trąbki Wielkie w rzutach karnych lepiej strzelali i pokonali swoich przeciwników 3:2.
W wielkim finale pomiędzy drużynami z Czerniewa i Ełganowa również zakończył się mecz remisem 0:0. O tytule mistrzowskim zadecydowały rzutu karne w których lepszymi egzekutorami zostali zawodnicy z Ełganowa którzy strzeliły 4 bramki, a tracąc 3.
Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został wybrany Cezary Kusaj, a najlepszym strzelcem był Sebastian Bara, który zdobył 12 goli. Oprócz w/w w drużynie z Ełganowa występowali: bramkarz Waldemar Hennig, Jakub Pelowski, Krystian Szweda i Łukasz Zittermann. Najlepszym bramkarzem został uznany Szymon Krakowski z Czerniewa.
Dekoracji najlepszych dokonał dyrektor GOKSiR Leszek Orczykowski. Pierwsze trzy drużyny otrzymały okolicznościowe puchary, dyplomy wraz z talonami na wykorzystanie hali sportowej oraz pamiątkowe medale. Wyróżnieni zawodnicy turnieju na poszczególnych pozycjach zostali uhonorowani nagrodami w postaci sprzętu sportowego
Zawody sędziowali sędziowie i Pom.ZPN w Gdańsku.

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.