W Trąbkach Wielkich Ukraina pokonała Polskę w 12:5 !

poluk20158_072Na boisku piłkarskim „Orlik 2012” w Trąbkach Wielkich 4 sierpnia 2015 został rozegrany mecz międzynarodowy pomiędzy juniorami z Ukrainy, którzy przebywają na koloni w Trąbkach Wielkich , a juniorami na co dzień trenującymi w LKS Orzeł Trąbki Wielkie .
Zainteresowani ustali, że będą grać 2 x 25 minut z przerwą 10 minutową. W tym czasie temperatura otoczenia przekroczyła ponad 30 stopni . Młodzi piłkarze zmieniali się co chwilę by odpocząć i uzupełnić napoje.
Mecz rozpoczął się prowadzenia Gości 1:0, a bramkę strzelił Oslab Wołodia. Po kilku minutach ten sam zawodnik podwyższył wynik meczu na 2:0. Bramkę kontaktową dla Orła strzeli Maciek Zalewski. Goście jeszcze przed przerwą podwyższyli wyniki na 4:1.
Po przerwie już na boisku panowali Goście którzy jakby bardziej wytrzymali trudy spotkania- wysoką temperaturę, która dała się chłopcom poznać. Koszulki były mokre, a z czoła kapał pot.
Mecz zakończył się wynikiem hokejowym 12:5 dla drużyny z Ukrainy. Jak przestało na kulturalnych i dojrzałych zawodników gospodarze pogratulowali zwycięstwa i podziękowali Gościom za grę fair play. Zgłosili akces rozegrania meczu rewanżowego.
W drużynie Ukrainy zagrali; Olek Kulik, Andrej Slubyk strzeli 5 bramek, Wadym Slubik, Witalij Bodnar 3br, Wołodia Oslab 4 br., Taras Huninyk, Wiateusz Smardz i Roman Romanczuk.
W drużynie gospodarzy zagrali; Jakub Bąk, Krystian Kolędo, Jakub Żeligowski, Mateusz Płocke Przemysław Perka, Maciej Zalewski 1 bramka, Damian Wasyna 1, Jan Szurgocinski, Karol Szarmach 1 i Mateusz Szostek 2 .