V miejsce Reprezentacji Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka z Trąbek Wielkich w XXXIII Finale Wojewódzkim Turnieju pn. “Piłkarska Kadra Czeka” rocz. 2002 i mł.

W środę 17 maja na obiektach OSiR w Starogardzie Gdańskim finał wojewódzki XXXIII Turnieju Piłkarska Kadra Czeka LZS. W imprezie uczestniczyło 7 drużyn rocznika 2002 z terenu wsi i małych miast Pomorza, wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Najlepszą drużyną zawodów  został  GOSRiT/el professional Luzino, który przeszedł przez całe eliminacje jak burza (bramki 17:1) i  dopiero w wielkim finale z wielkimi kłopotami po serii rzutów karnych pokonał Gimnazjum Starzyno (gmina Puck). Zwycięzca turnieju reprezentować będzie nasze województwo podczas finału krajowego, który odbędzie się w Siedlcach.
W meczu o 3 miejsce Beniaminek 03 Starogard Gdański również po rzutach karnych pokonał  MKS Jantar Ustka . Wyróżnienia indywidualne: Najlepszy bramkarz: Julian Ćwikliński (Beniaminek 03 Starograd Gdański), Najlepszy strzelec: Łukasz Michałek (KTS-K GOSRiT/el professional  Luzino) Najlepszy zawodnik: Beniamin Damps (KTS-K GOSRiT/el professional  Luzino)
Po zakończeniu sportowej rywalizacji odbyła się uroczystość wręczenia nagród, w której uczestniczyli:  Piotr Klecha Przewodniczący Pomorskiego Zrzeszenia LZS, Wojciech Cieśniewski dyrektor BS  w Starogardzie Gdańskim, Jan Wierzba przewodniczący Rady Nadzorczej BS  w Starogardzie Gdańskim, Olaf Dramowicz przewodniczący Komisji Piłkarstwa Młodzieżowego i członek Zarządu Pomorskiego ZPN oraz Rafał Kaczmarczyk ambasador turnieju Piłkarska Kadra Czeka. Z Ich rąk wszystkie ekipy otrzymały pamiątkowe puchary oraz sprzęt sportowy ufundowany przez Pomorski ZPN. Najlepsza trójka finału ponadto otrzyma pamiątkowe statuetki oraz medale w przerwie ekstraklasowego meczu 28 maja: Lechia Gdańsk- Pogoń Szczecin
Warto dodać, że oprócz wspomnianego Kaczmarczyka, który rozpoczynał swoją piłkarską przygodę w tych rozgrywkach, ambasadorami imprezy byli, obecny na turnieju Jacek Manuszewski oraz  Karol Piątek i Paweł Buzała. Ponadto na imprezie gościł medalista Mistrzostw Świata Janusz Kupcewicz, Franciszek Kaszubowski Przewodniczący Rady Powiatowej LZS w Starogardzie Gdańskim i  Marek Jankowski członek Zarządu Pomorskiego ZPN.

Kolejność końcowa w finale wojewódzkim XXXIII Turnieju Piłkarska Kadra Czeka LZS:
1. KTS-K GOSRiT / el professional Luzino
2. Gimnazjum Starzyno
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański
4. MKS Jantar Ustka
5-6. Gimnazjum Trąbki Wielkie / Gmina Damnica
7. SKF LZS Pogoń Smętowo

Komplet wyników finału:
Grupa A – Stadion im. K. Deyny, Olimpijczyków Starogardzkich
Gimnazjum Trąbki Wielkie – MKS Jantar Ustka 0:3
KTS-K GOSRiT Luzino – SKF LZS Pogoń Smętowo 5:0
Gimnazjum Trąbki Wielkie – KTS-K GOSRiT Luzino 1:6
MKS Jantar Ustka – SKF LZS Pogoń Smętowo 2:0
Gimnazjum Trąbki Wielkie – SKF LZS Pogoń Smętowo 1:0
MKS Jantar Ustka – KTS-K GOSRiT Luzino 0:2
Kolejność w grupie A
1. KTS-K GOSRiT Luzino       3 9 13:1
2. MKS Jantar Ustka                 3 6 5:2
3. Gimnazjum Trąbki Wielkie   3 3 1:9
4. SKF LZS Pogoń Smętowo     3 0 0:8
Grupa B – Stadion im. Kazimierza Kropidłowskiego, Harcerska
Beniaminek 03 Starogard Gdański – Gimnazjum Starzyno 1:1
Gmina Damnica – Beniaminek 03 Starogard Gdański 1:1
Gimnazjum Starzyno – Gmina Damnica 3:2
Kolejność w grupie B
1. Gimnazjum Starzyno                         2 4 4:3
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański     2 2 2:2
3. Gmina Damnica                                   2 1 3:4
Półfinały:
KTS-K GOSRiT Luzino – Beniaminek 03 Starogard Gdański 4:0
Gimnazjum Starzyno – MKS Jantar Ustka 2:0
O III miejsce:
Beniaminek 03 Starogard Gdański – MKS Jantar Ustka 0:0, karne: 8:7
Finał:
KTS-K GOSRiT Luzino – Gimnazjum Starzyno 0:0, karne 7:6

źródło i foto PZ LZS info wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)