Trzecioligowcy z KP Starogard Gdański nie dali szans Orłowi !

W dniu 17 lutego 2018 na sztucznym boisku w Starogardzie Gdańskim KS Orzeł Trąbki Wielkie rozegrał kolejny mecz sparingowy z III ligowcem KP Starogard Gdański. Orzeł przygotowuje formę do rundy rewanżowej sezony 2017/2018 o mistrzostwo V ligi Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku .
Trener gospodarzy miał do dyspozycji 20 zawodników, a trener Orła Michał Benkowski 14-tu.
Mecz rozpoczął się od strzelenia przez Orła w pierwszej w tym meczu bramki. Bartek Dończyk, który w tym meczu występował na pozycji trzeciego napastnika w czwartej minucie meczu przelobował wychodzącego golkipera gospodarzy.
Gospodarze po stracie gola zabrali się do pracy i co raz zaczęli zagrażać golkiperowi Orła Arturowi Koprowskiemu. Strzałom wykonanym przez napastników KP dobrze bronili w tej części meczu obrońcy Orła oraz golkiper Artur .
Orzeł też przeprowadził kilka akcji z którym mógł podwyższyć stan meczu. Kiedy wszyscy zawodnicy i garstka najwierniejszych kibiców KP oczekiwali na gwizdek sędziego kończący pierwszą połowę meczu, KP wyprowadził groźną akcję lewą stroną, a napastnik w sytuacji sam na sam z Arturem strzelił wyrównującą bramkę. Była to 45 minuta meczu.
Po przerwie gospodarze podkręcili tempo i przejęli inicjatywę na boisku. Co raz przeprowadzali groźne ataki to lewą to prawą stroną. Dośrodkowania w wykonaniu KP były groźne. Po jednym z dośrodkowań ze stałego fragmentu – rzutu rożnego gospodarze objęli prowadzenie 2:1. Objęcie prowadzenia w meczu przez KP podciął skrzydła Orłowi. Orzeł szukał swojej szansy w kontratakach. Stworzył sobie dwie sytuacje bramkowe, ale ich nie wykorzystał. Natomiast KP w dalszym ciągu realizował grę ofensywną opartą na szybkich skrzydłowych i dośrodkowaniach.
Doprowadzał do sytuacji kiedy więcej w polu karnym Orła było zawodników gospodarzy. Ci skrzętnie wykorzystywali stworzone sytuacje i strzelali kolejne bramki.
Mecz zakończył się porażką Orła 5 :1. Grający prezes Orła Łukasz Balcer po meczu był zadowolony z gry swojego zespołu przy nieobecności czterech podstawowych zawodników, którzy z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w tym spotkaniu sparingowym .
Orzeł zagrał w składzie; Artur Koprowski br, Jakub Neubaer, Mateusz Kobylarz, Mateusz Bucholz, Mateusz i Tomasz Dończykowie, Tomasz Pietrowicz, Aleks Kamiński, Daniel Jaśniewski, Bartłomiej Kruk, Marcin Laga, Maciej Preuss, Maciej Zalewski i Łukasz Balcer.
info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)