Święty Mikołaj zawitał do hali sportowej SP im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich

6 grudnia 2018 w hali sportowej SP im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich spotkały się w ramach przygotowań do sezonu halowego drużyny juniorów rocz.2010-2012 KS Orła Trąbki Wielkie i Osiczanki Osice. Każda z drużyn występowała w składzie 15-to osobowym na parkiecie grały w składach 5 osobowych. Zmiany następowały co pięć minut.
Młodzi piłkarze popisywali się pięknymi indywidualnymi zagraniami, za co byli nagradzani gromkimi brawami. Starali się realizować przyjęte założenia swoich szkoleniowców. Bramki które strzelili mogły się podobać licznie zgromadzonej publiczności – w przewadze rodziców, opiekunów. Po zakończeniu test meczu z okazji „Mikołajek” wynik na tablicy brzmiał 6:6.
W tym czasie do hali wkroczył Święty Mikołaj z dużym worem prezentów w asyście prezesa KS Orzeł 1955 Łukasza Balcera.
Tuż po ostatnim gwizdku sędziego młodzi piłkarze usiedli wzdłuż linii autowej. Święty Mikołaj przeprowadził rozmowę z trenerami grających drużyn. Pytał się wszyscy zawodnicy grali fair play, czy byli grzeczni i słuchają poleceń w meczach i na treningach. Pytał też się młodych zawodników czy ich trenerzy są dla nich wyrozumiali i zasługują na prezenty. W odpowiedzi ususzał głośne taaaaak!
Po tych rozmowach rozpoczął wręczanie słodkich upominków. Wszyscy zawodnicy z uśmiechem i zadowoleniem przyjęli wręczane upominki. Na twarzy ich trenerów też można było zobaczyć zadowolenie, że o nich Święty Mikołaj nie zapomniał.
Sędzia i trener Orła Daniel Jaśniewski zarządził po tej miłej uroczystości serię rzutów karny w wykonania całej piętnastki. W rzutach karnych również padł remis 5:5. Po zakończeniu zawodnicy podziękowali sobie za wspólne spędzone dwóch godzin na boisku.
Na długo młodym piłkarzom pozostaną w pamięci spotkanie ze Świętym Mikołajem.
wk

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)