Spotkanie z Świętym Mikołajem w sołectwie Trąbki Wielkie

mik2150Po raz czwarty Sołtys Wioleta Frydrych i Rada Sołecka zorganizowali ” Sołeckie Spotkanie z Świętym Mikołajem – Mikołajki 2016 ” dla dzieci z Trąbek Wielkich. Dzieci i ich rodzice zostali zaproszenie tradycyjnie po przez plakaty wywieszone w gablotkach informacyjnych oraz ks. proboszcza Bolesława Antoniowa.
Impreza została zorganizowana w Auli im. Jana Pawła II Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka. Na spotkanie przybyło razem z rodzicami około 200 – osób. Sołtys i radna w jednej osobie Wioleta Frydrych serdecznie powitała najmłodszych uczestników wraz z ich opiekunami rodzicami. Po powitaniu oddała głos i prowadzenie spotkania grupie teatralnej „FORTY DEGREES” Krzysztofa Gdańca. Świętemu Mikołajowi w prowadzeniu zabawy, konkursów pomagała śnieżynka. Wszystkie dzieci w ilości około 120 osób od samego początku chętnie brały udział w konkursach i pląsach tanecznych. Dla spragnionych czekały napoje i pyszne ciasteczka.
Po blisko dwóch godzinach wspaniałej zabawy, sesją zdjęciową oraz wręczeniem przez Św. Mikołaja wszystkim uczestnikom spotkania po czekoladzie zakończyło się spotkanie sołeckie z Św. Mikołajem . W rolę Elfa wcieliła się sołtys która pomagała wręczać czekolady najmłodszym po które ustawiła się długa kolejka.

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.