Sołectwo Trąbki Wielkie pany!

sol2016 Wyniki (kliknąć)
W 2015 roku Sołectwo Trąbki Wielkie zwyciężyło i powróciło na tron w gminnym współzawodnictwie sportowym sołectw o „PUCHAR GMINY TRĄBKI WIELKIE”!
Po raz 21-szy w 2015 roku sołectwa rywalizowały o „Puchar Gminy Trąbki Wielkie”. Ostatnią konkurencją współzawodnictwa były oceniane kroniki sołeckie. Tu najwyżej ocenione zostały kroniki z sołectwa Trąbki Wielkie prowadzone przez kronikarzy Wioletę Frydrych i Wiesława Kempę (dot. kroniki internetowej).
Po dodaniu punktów za to zadanie, okazało się że na pierwsze miejsce awansowało nasze sołectwo gromadząc 439 pkt. wyprzedzając rzutem na taśmę Trąbki Małe 434 pkt. i Domachowo 311 pkt. W 2015 roku sklasyfikowane zostały wszystkie sołectwa.
Na piętnaście konkurencji sportowych w punktacji drużynowej Trąbki Wielkie triumfowały dwukrotnie; w piłce koszykowej mężczyzn i strzelectwie, raz zajęły drugie miejsce w wędkarstwie oraz pięciokrotnie zostały sklasyfikowane na trzecim miejscu; w szachach, piłce nożnej 6 osobowej, tenisie stołowym , lekkoatletyce i piłce siatkowej kobiet.
W klasyfikacji Indywidualnej w reprezentacji sołeckiej w kategorii kobiet najlepiej spisała Wioleta Frydrych, która wystartowała w 5 konkurencjach i zdobyła dwa złote medale, na II miejscu uplasowała się Aleksandra Bielawa która wystartowała w trzech konkurencjach. Na trzecim miejscu uplasowała się Dominika Kempa, która wystartowała w dwóch konkurencjach zdobywając złoty medal. Na kolejnych miejscach uplasowały się IV- Małgorzata Kozikowska, V- Marta Kozikowska, VI- Paulina Kempa, VII- Anna Kempa, VIII Blanka Bielawa, IX- Joanna Łubaszewska i pierwszą dziesiątkę zamknęła Teresa Żukowska.
W kategorii mężczyzn zwyciężył Piotr Megger, który wystartował w 7 konkurencjach i zdobył pięć medali w tym trzy złote i dwa srebrne. Na drugim miejscu uplasował się Paweł Megger, który wystartował w pięciu konkurencjach zdobywając cztery medale w tym trzy srebrne i jeden brązowy. Na trzecim miejscu uplasował się Hubert Hałun, który wystartował w trzech konkurencjach i zdobył trzy złote medale. Na kolejnych miejscach uplasowali się; IV Jakub Lewańczyk, V- Maciej Stankiewicz, VI Waldemar Frydrych, VII Wiesław Kempa, VIII-Krzysztof Kamiński , IX -Sylwester Wajsbrot i X- Adam Czajka
Ogółem w reprezentacji sołectwa wystąpiło 93 mieszkańców w tym 24 kobiet.
Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie pucharów, nagród nastąpi podczas Biesiady „Trąbki w Trąbkach” w dniu 19 czerwca 2016 roku.