Seniorzy z Klubu Seniora „Zawsze Młodzi” z Trąbek Wielkich rozegrali IX Eliminacyjny Turniej w bowlingu- 2024

Był to turniej eliminacyjny dla Seniorów z Klubu Seniora „Zawsze Młodzi„ z Trąbek Wielkich w komputerowej grze symulacyjnej w bowlingu. Zawody odbyły się 5 kwietnia 2024 w sali widowiskowej GOKSiR w Trąbkach Wielkich . Udział w nich wzięło 18 uczestników 60+ w tym 10 seniorek. Przed rozpoczęciem turnieju wszyscy uczestnicy mogli zapoznać się „praktycznie” z zasadami i tajnikami gry. Następnie uczestnicy turnieju rozegrali fazę eliminacyjną. Rozegrali trzy rundy . Do finałowej „4” zakwalifikowali się sami seniorzy. Byli to: Andrzej Nowacki z Trąbek Małych z bardzo dobrym wynikiem 83 pkt, Ryszard Kamiński z Czerniewa (68 pkt), Wiesław Kempa z Trąbek Wielkich (58 pkt), Zdzisław Kula z Kleszczewa (55 pkt). W finale rewelacyjny wynik, 90 pkt, uzyskał Ryszard Kamiński. Nie wystarczył jednak do pierwszego miejsca, bo Andrzej Nowacki rzucił tylko o jeden punkt mniej i wygrał Zawody z wynikiem 172 pkt, a drugi był Ryszard Kamiński (159 pkt). Trzecie miejsce uzyskał Zdzisław Kula rzucając 51 pkt i okazał się lepszy w serii finałowej od Wiesława Kempy o 8 pkt. Uzyskali oni łącznie odpowiednio 106 i 101 pkt.
Po zakończeniu turnieju nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Nagrody – upominki pierwszej czwórce, jak i pozostałym uczestnikom, wręczali: Przewodniczący Rady Gminy Trąbki Wielkie Zbigniew Leszczyński i Radna Gminy Trąbki Wielkie i Sołtys Trąbek Wielkich Wioleta Frydrych.
Klub Seniora „Zawsze Młodzi” w finale gminnym będą reprezentować Andrzej Nowacki i Ryszard Kamiński. Finał rozegrany będzie z udziałem 18 seniorów, seniorek 60+, czyli najlepszych dwóch uczestników/czek z każdych 9-miu zawodów eliminacyjnych.
Nad całością podczas rozgrywania zawodów czuwał Mariusz Suski, a nad prowadzeniem dokumentacji turnieju Leszek Orczykowski dyr. GOKSiR.

Info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)