ROZPOCZYNAMY AKCJĘ „KSIĄŻKI NA TELEFON”

Od 9 listopada 2020 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Trąbkach Wielkich oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich realizować będą Akcję pn. „Książki na telefon”, nad którą patronat objął Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol.
Dotyczy ona Mieszkańców Gminy Trąbki Wielkie, którzy ze względu na stan zdrowia, wiek, stopień niepełnosprawności nie mają innej możliwości wypożyczenia książek. I to zarówno Czytelników naszych bibliotek, jak i tych, którzy w związku z Akcją zapiszą się do jednej z nich. Nie mogą jednak z niej skorzystać Czytelnicy z objawami choroby zakaźnej lub przebywający na kwarantannie.
Książki można zamawiać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00 pod numerami telefonów:
– biblioteka w Trąbkach Wielkich – 58 683 71 15, 512 005 144,
– biblioteka w Sobowidzu – 505 016 071,
– biblioteka w Mierzeszynie – 58 682 92 83, 505 016 068.
Książki można również zamawiać pod adresem mailowym: gbp@gbp-trabkiwielkie.pl
Czytelnik jednorazowo może wypożyczyć 4 książki na okres nie dłuższy niż 4 tygodnie.
Książki będą dostarczane do domów Czytelników przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich raz w tygodniu – w czwartki w godzinach 9.00 – 14.00.
Przekazywanie książek odbywać się będzie zgodnie z zasadami rygoru sanitarnego, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa zarówno naszym pracownikom, jak i Czytelnikom. Dlatego też nasi pracownicy zaopatrzeni będą w rękawiczki i maseczki, a odwiedzany Czytelnik zobowiązany jest do zasłonięcia nosa i ust na czas odbioru i oddawania książek. Natomiast dostarczane książki będą po przebytej kwarantannie, a każdorazowo wracając od Czytelnika znowu trafią na kwarantannę.
Usługa dostawy i odbioru książek jest bezpłatna.
Szczegółowy Regulamin Akcji znajduje się poniżej: REGULAMIN

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.