Rośnie forma Orła!

Drużyna seniorów LKS Orzeł Trąbki Wielkie uczestnicząca w rozgrywkach klasy okręgowej – V ligi Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku po ostatnich trzech kolejkach powiększyła swoje konto o 7 punktów.
Z Władysławowa przywiozła 1 punkt po remisie 0:0 z tamtejszym MKS-em.
W kolejnym meczu u siebie 29 kwietnia 2017 pokonała w derbach powiatu gdańskiego zawsze groźnych Czarnych Pruszcz Gdański 4:1. Tak więc Orzeł zrewanżował się Gościom za porażkę w rundzie jesiennej 2:0.
Kojenia runda została wyznaczona na dzień 3 maja z Orlętami w Redzie. Z Redy doszła informacja, że Orzeł wygrał skromnie 1:0 i dopisał sobie 3 punkty .
Cieszą się kibice, trener i sami zawodnicy Orła, że po rundzie jesiennej bez większych wzmocnień w oparciu o dotychczasowy skład można wygrywać mecze z najlepszymi !
W meczu z Czarnymi Pruszcz Orzeł zagrał w składzie: Narloch – Dończyk M., Neubauer, Kobylarz, Balcer –  Dończyk B., Dończyk T. (89′ Kowalski), Dampc, Kamiński (81′ Krajczyński) – Schuchardt (73′ Żabiński), Jaśniewski. W 83′ min. meczu za 2 ż.k. opuścił boisko Neubauer. Bramki: Schuchardt Adrian  – 40′, 64′,Dampc Mateusz – 55′ i Dończyk Bartłomiej  – 70′

Wg przesłanej informacji przez Andrzeja Marszałowicza kierownika drużyny w Redzie Orzeł zagrał w składzie : Narloch – Dończyk M., Kobylarz, Balcer, Kamiński – Dończyk B., Dończyk T. (87′ Pietrowicz), Kowalski,  Krajczyński –  Dampc, Jaśniewski.

Bramkę nawagę zwycięstwa i trzech punktów zdobył Krajczyński Dorian  – 64′

W załączeniu fotorelacja z meczu z Czarnymi Pruszcz Gdański.

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)