Reprezentacja Sołectwa Czerniewo najlepsza !

final6cio016112Po raz drugi w historii podczas organizowanej Biesiady „Trąbki w Trąbkach Wielkich” do programu zostały włączone rozgrywki sportowe – VIII Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie piłce nożnej w 6-cio osobowej OPEN. Mistrzostwa zostały rozegrane ba boisku ORLIK 2012 w Trąbkach Wielkich 19.06.2016r.


Do mistrzostw zgłosiło się 9 drużyn: Czerniec, Czerniewo, Domachowo, Drzewina, Ełganowo, Gołębiewo Średnie, Kaczki, Kłodawa, Trąbki Wielkie.
W dniu 10 czerwca 2016 r. w sali widowiskowej GOKSiR, odbyło się ustalenie systemu rozgrywek i losowanie grup. Zgłoszone drużyny podzielone zostały na trzy grupy. Rozstawione zostały trzy najlepsze drużyny z 2015 roku, tj. Kaczki, Czerniewo i Domachowo. Do nich dolosowano kolejne ekipy. Do grupy Kaczki dolosowano z Gołębiewo Średnie i Ełganowo, W drugiej grupie Czerniewo zagra z Kłodawą i Drzewiną, a w trzeciej Domachowo z Czerńcem i Trąbkami Wielkimi. Zwycięzcy grup rozegrają finał o miejsca I-III. Mecze będą rozgrywane w czasie 2 razy po 10 minut z 1 minutową przerwą.
W dniu 19 czerwca br. do rozgrywek nie przystąpiły reprezentacje Kaczek i Czerńca. Organizator GOKSiR utrzymał przyjęte zasady i w dwóch grupach po rozegraniu jednego meczu zwycięzca awansował do finału, a pokonany „do domu”.

Wyniki meczów :
Ełganowo – Gołębiewo Średnie 5:1
Domachowo Trąbki Wielkie 5:1
W grupie „czerniewskiej” rozegrano zgodnie z losowaniem wszystkie mecze.
Czerniewo – Kłodawa 4:0
Drzewina – Czerniewo 0:10
Kłodawa – Drzewina 6:1

W finale zwyciężyła reprezentacja Sołectwa Czerniewo w drodze po złoty medal pokonało 5:1 Domachowo i 7:4 Ełganowo. W meczu o drugie miejsce Domachowo przegrało 1:5 z Ełganowem.
Dekoracja najlepszych drużyn odbyła się w miejscu rozgrywania turnieju. Zwycięzców medalami, dyplomami i pucharami dekorował Wice Wójt Gminy Trąbki Wielkie Jan Wiczling.

info i foto w kempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.