Prośba o przekazanie 1% swojego podatku na działalność statutową Gminnego Zrzeszenia LZS – Klubu Seniora „Zawsze Młodzi” w Trąbkach Wielkich!


Prośba o przekazanie 1% swojego podatku na działalność statutową Gminnego Zrzeszenia LZS – Klubu Seniora „Zawsze Młodzi” w Trąbkach Wielkich !
Jak zawsze w tym czasie od trzech lat prosimy Was o wsparcie naszej działalności przy okazji rocznego rozliczenia się z fiskusem.
W tym roku szczególnie musimy stawić czoła Covid-19. Dlatego każda zadeklarowana przez nas kwota z pewnością przyda się i zostanie racjonalnie wydana.

Koleżanki Koledzy!
Poczujmy się ponownie członkami ” Wielkiej Trąbeckiej Rodziny Seniorów” i deklarując 1 % naliczonego podatku za 2020 rok pomożemy sobie sami .
Może uda się Wam przekonać do tego również  najbliższych i przyjaciół.
Z całego serca prosimy i zachęcami !
To proste, wystarczy w dowolnej deklaracji rocznej PIT, w rubryce pod tytułem „Wniosek o przekazanie 1 % podatku należnego na rzecz organizacji wpisać numer KRS: 0000748679 oraz CEL SZCZEGÓLOWY: Gminne Zrzeszenie LZS Trąbki Wielkie. Wszystkie środki pozyskane z wpłat 1 % przeznaczymy na działalność statutową – wsparcie seniorów.
Wszystkich którzy nie są w stanie sami sporządzić PIT-u proszę o kontakt z Kol. Zofią Garbowską lub ze mną- pomożemy wypełnić bez dodatkowych kosztów jakie pobierają biura rachunkowe.
W tym roku Klub Seniora będzie obchodzić 10-lecie naszego klubu, a GZ LZS 48 rocznicę.
Za pozytywne potraktowanie naszej prośby z góry serdecznie dziękujemy.

Wiesław Kempa prezes KS „Zawsze Młodzi” i Roman Zielke prezes GZ LZS w Trąbkach Wielkich

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.