Podziękowanie od Wiesława Kempa

Prezes Wiesław Kempa dziękuje za wsparcie i przekazane głosy na jego kandydaturę w 68 Plebiscycie Sportowym Dziennika Bałtyckiego w kategorii Działacz Sportowy Dekady.

To już pewne! Oficjalnie potwierdzono wyniki głosowania w na Działacza Sportowego Dekady w 68 Plebiscycie Sportowym Dziennika Bałtyckiego.

Oto jego podziękowanie za wsparcie i głosy.

Wczoraj otrzymałem potwierdzenie wyników plebiscytu. Oficjalnie uznano, iż zdobyłem II miejsce w kategorii „Działacz Sportowy Dekady Województwa Pomorskiego”. Na moją kandydaturę wysłaliście 991 głosów!

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Dziękuję Romanowi Zielke, Annie i Tomaszowi Kempa, Janowi Trofimowiczowi jr., Oldze i Leszkowi Żukowskim, Dominice Kempa oraz Zarządowi Klubu Seniora “Zawsze Młodzi” za obszerne informacje i działania promocyjne na wszelkich publikatorach.

Dziękuję wszystkim za oddane głosy i bardzo liczne gratulacje we wszelkich możliwych środkach komunikacji (telefony, SMS i maile).

Kochani, ten tytuł to nasze wspólne dzieło, dedykujemy je wszystkim, którzy nie doceniają roli działacza społecznego. Serdecznie z całego serca dziękuję.

Wiem, że zawsze możemy na siebie liczyć.

Zdrowia, powrotu do normalności i sukcesów w 2021 roku.

Wiesław Kempa prezes Klubu Seniora “Zawsze Młodzi” w Trąbkach Wielkich

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)