Pobiegli w Biegu Europejskim z PKO Bankiem Polskim

9 maja 2015 roku w Gdyni obył się Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim na dystansie 10 km. Bieg Europejski to drugi bieg w ramach PKO GPX Gdyni, organizowany w Dzień Europy – Święto Unii Europejskiej.
Wśród 5380 uczestników którzy ukończyli bieg byli mieszkańcy z Trąbek Wielkich. W tym biegu wystartowali : Monika Malinowska , Patrycja Haraburda P, Patryk Haraburda i b. mieszkaniec Trąbek Wielkich Rafał Haraburda, który obecnie mieszka w Gdańsku. Cała czwórka biegła razem i na pokonanie 1o km potrzebowała ponad 1 godziny.

Metę mijali w kolejności ;
Patrycja Haraburda na 4808 miejscu w czasie 1:03:29 w klasyfikacji open, `a w swojej kategorii wiekowej K-20 została sklasyfikowana na pozycji 1319 pozycji,
Monika Malinowska na pozycji 4812 open w czasie 1:03:30 , a w swojej kat. wiek. K-20 została sklasyfikowana 1323 miejscu,
Rafał Haraburda ukończył bieg na pozycji 4809 z wynikiem 1:03:29, a swojej kat. wiek. M-40 został sklasyfikowany na 3488 pozycji,
Patryk Haraburda ukończył bieg na pozycji 4819 w czasie 1:03:34, a swojej kat. wiek. M-30 został sklasyfikowany na pozycji 1442.

Jako ciekawostkę podam, że cała czwórka na liście zgłoszeniowej pod pozycją klub wpisali „Czy dobiegnę”. Udało się i należą się duże brawa.
Po udanym debiucie czekamy na kolejne dobre wiadomości z tras biegowych.
Zwyciężył Emil Dobrowlski (rocz. 1986) Chomontów – LŁKS Prefabet Śniadowo Łomża w czasie 00:30:08 min.
Tak naprawdę wygranymi są wszyscy, którzy wzięli udział w Biegu Europejskim z PKO Bankiem Polskim – powiedział Marek Łucyk.