Orzeł pokonał EX Siedlce 8:0 !

orzelsparing2r20160893 sierpnia 2016 roku w Godziszewie na bardzo dobrym boisku seniorzy Orła z Trąbek Wielkich rozegrali kolejny mecz sparingowy z czołową drużyną A klasy Pom. ZPN w Gdańsku Ex Siedlce Gdańsk. Trener Krystian Ryczkowski miał do dyspozycji 18 zawodników.


Na mecz przybył przebywający na urlopie wakacyjnym Poseł RP Andrzej Kobylarz. Jest już tradycją, że mieszkańcy, kibice mają możliwość porozmawiania, zadania pytania na nurtujące ich tematy Posłowi.
Po porażce w Skarszewach 1:2 tym razem zawodnicy i trener wyciągnęli wnioski i zagrali na 100%.
W pierwszej połowie Orzeł osiągniętą przewagę i zaznaczył ją strzeleniem trzech bramek. Goście do 30 minuty dzielnie się bronili. Nieliczne akcje podbramkowe kończyły w strefie golkipera Orła Kamila Narlocha.
W drugiej połowie zmiennicy w liczbie 7 zawodników podkręcili tempo i uzyskali przewagę, którą zamienili na strzelenie pięciu bramek. Gościom po każdej strzelonej bramce zaczęło brakować „prądu”.
Bramki w kolejności strzelali: Daniel Jaśkiewicz -2, Mateusz Kobylarz -1, Adrian Schuchardt – 2, Aleks Kamiński – 1, Adrian Bartosik 1 , a wynik końcowy ustalił w 90 minucie Adrian Schuchardt.

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)