Orzeł lepszy o Wietcisy !

orzelk16W rundzie wiosennej 2015 w meczu o mistrzostwo V ligi Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku LKS Orzeł odniósł trzecie zwycięstwo. 3 maja 2015r. zmierzył się w Skarszewach z miejscową Wietcisą. Pokonał ją zdecydowanie 3:0 ( 2:0 ) i oddalił widmo spadku z V ligi. Mateusz Kobylarz będący w coraz lepszej formie i dyspozycji strzeleckiej tym razem ustrzeli hattricka strzelając bramki w 15, 38 i 62 minucie.
Przypomnę, że tej wiosny Orzeł odniósł zwycięstwa z klubami, które w swojej nazwie mają nazwy rzek. Pokonał Potok Pszczółki 5:1 na wyjeździe , Wisłę Steblewo 7:0 u siebie i Wietcisę Skarszewy 3:0 znów na wyjeździe. Tym zwycięstwem Orzeł poprawił humor swoim najwierniejszym kibicom.
W drużynie Orła zagrali: Koprowski br. – Groszek, Wiszniewski, Dończyk B., Kuchnowski – Bułhak (74′ Bartosik), Dampc, Kobylarz R. (57′ Warda) – Czaja (63′ Szybka),  Kobylarz M. (75′ Żabiński) i Schuchardt – trener Krystian Ryczkowski
Najbliższy mecz Orzeł zagra u siebie na ORZEŁ ARENIE 9 maja 2015 o godzinie 16,00, ze Sztormem Mosty, który zajmuje IX miejsce z dorobkiem 29 pkt. W rundzie jesiennej w Mostach Orzeł zremisował 1:1 .
Po ostatniej wygranej Orzeł ma koncie 21 pkt. i zajmuje XII miejsce. Mecz ten zapowiada ciekawe widowisko, a że Goście w nazwie mają “sztorm co kojarzy się z wodą” więc może być kontynuowana dobra pasja Orła.
info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.