Orliki z Trąbek Wielkich odprawili GKS Żukowo z bagażem 8-miu bramek

victoria16066Orliki z Trąbek Wielkich uczestniczący w rozgrywkach ligi B1 Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku 23 października 2016 roku w 7-mej kolejce rundy jesiennej rozegrali mecz z GKS Żukowo.
Mecz ustawił Fabian Niedźwiecki który już w 7 minucie strzelił pierwszego gola dla Orła. Goście po stracie zaatakowali bramkę Tomasza Bonka dążąc do wyrównania. Atakując zapomnieli o obronie i Fabian Niedźwiecki12-tej minucie po raz drugi z szybkiej kontry zdobył drugiego gola. Gospodarze objęli prowadzenie 2:0.
Goście grali swoje i 26 minucie strzeli swojego pierwszego gola doprowadzając do zmniejszenia wyniku meczu na 2:1.Orzeł po przejęciu piłki wyprowadzał szybkie kontry, które były zamieniane na bramki. Kolejne bramki strzelili w 30 i 38 minucie Fabian Niedzwiecki i 32 Łukasz Zitterman Pierwsza połowa kończy się wysokim prowadzeniem Orlików 5:1 !.
Obraz gry w drugiej połowie nie uległ zmianie GKS dążył do zmiany wyniku, a Orzeł kontrował z dobywał kolejne bramki. W 49 minucie Maciej Zalewski podwyższa wyniki na 6:1, w 60 minucie Łukasz Ziterman strzela swoja drugą bramkę, w 62 minucie ponownie na listę strzelców wpisuję Fabian Niedźwiecki który zdobył swoją 5-tą bramkę. Goście strzelając drugiego gola zmniejszyli wysokość porażki na 8:2.
Tym wysokim wynikiem trener Orlików Tomasz Kempa był zaskoczony, ponieważ oba zespoły w tabeli sąsiadowały. Liczył na zwycięstwo, ale w nie takim rozmiarze.
Brawo Orliki !
Skład Orła.: Maciej Zalewski, Paweł Lewandowski, Tomasz Bonk, Krystian Szweda, Łukasz Zitterman, Karol Szarmach, Miłosz Cieloszczyk, Fabian Nieździwedzki, Dawid Gajęcki, Maciej Preuss, Kamil Rogall.

info hhałun, foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)