Nasze sołectwo Trąbki Wielkie na IV miejscu w Pucharze Gminy- 2014 r.!

puchargminy20150479 miesięcy  2015 roku uczestnicy  współzawodnictwa sportowego sołectw czekali na oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie trofeów dla najlepszych za 2014 rok. Podczas XI Biesiady “Trąbki w Trąbkach“ 12.09.2015r. organizatorzy  ogłosili   oficjalne wyniki i wręczyli nagrody, dyplomy i puchary – XX Jubileuszowego Współzawodnictwa Sołectw o “Puchar Gminy Trąbki Wielkie” 2014 .
We współzawodnictwie sportowym w 2014 roku wszystkie 25 sołectw z gminy zdobyło punkty do klasyfikacji generalnej współzawodnictwa. W klasyfikacji generalnej Pucharu Gminy Trąbki Wielkie 2014 zwyciężyło sołectwo Trąbki Małe  przed Domachowem i Kleszczewem.  Na IV miejscu zostało sklasyfikowane   nasze sołectwo . Puchar odebrała sołtys Wioleta Frydrych.
W ramach pucharu gminy prowadzony był ranking na najwszechstronniejszego/szą zawodnika i zawodniczkę.
W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Agnieszka Górska przed Heleną Górską i Agnieszką Korowską wszystkie reprezentowały Trąbki Małe.
Wśród panów zwyciężył Mariusz Górski przed Julianem Górskim i Marcelim Buczyńskim wszyscy z Trąbek Małych. Nagrody wręczali wójt Błażej Konkol i Przewodniczący Rady Gminy Zbigniew Leszczyński.
We współzawodnictwie PG 2014 udział wzięło 61 mieszkańców Trąbek Wielkich.

Z naszego  sołectwa najwszechstronniejszym uczestnikiem został Paweł Megger który wystartował w 5 konkurencjach, wyprzedził Aleksandrę Bielawę  i Patrycjusza Gorzyńskiego po  4 starty.

info i foto wkempa RS T.W.

The following two tabs change content below.