Na IV Sportowej Sołeckiej Biesiadzie podsumowano współzawodnictwo 2016

4biesiada038Sołtys Wioleta Frydrych wspólnie Radą Sołecką w Trąbkach Wielkich 16 grudnia 2016 roku zorganizowała już po raz czwarty „Sportową Sołecka Biesiadę”. Na to spotkanie zaprosiła 75 mieszkańców sołectwa którzy w 2016 roku reprezentowali sołectwo we „Współzawodnictwie Sportowym Sołectw o Puchar Gminy Trąbki Wielkie” 2016.
Wioleta Frydrych po powitaniu wszystkich, którzy przyjęli zaproszenie i przybyli na spotkanie sołeckiej rodziny sportowej, przedstawiła w szczegółach starty poszczególnych mieszkańców i wyniki współzawodnictwa drużynowego w poszczególnych konkurencjach Pucharu Gminy 2016. Wszyscy wyczytani w trakcie ich prezentacji otrzymali gorące brawa. W końcowej fazie swojego wystąpienia przedstawiła punktację po zakończeniu udziału w imprezach sportowo-rekreacyjnych. Sołectwo Trąbki Wielkie zajmuje pierwsze miejsce gromadząc 336 punktów i wyprzedza Drzewinę 302 pkt. oraz Czerniewo 292 pkt. Do końcowego współzawodnictwa pozostały jeszcze do zdobycia punkty za ocenę kronik oraz za organizację imprez własnych – termin 31.12.2016.
W drugiej części wszyscy uczestnicy biesiady zostali uhonorowani pamiątkowym medalem , dyplomem i czekoladą od św. Mikołaja. Najlepsi, najbardziej zaangażowani, którzy zaliczyli najwięcej startów okolicznościowymi pucharami ufundowanymi przez sołtysa.
We współzawodnictwie pań zwyciężyła: Aleksandra Bielawa wyprzedzając Wioletę Frydrych i Blankę Bielawę. Wśród panów zwyciężył Piotr Meggier który wyprzedził Krzysztofa Kamińskiego oraz Jakuba Bąka i Mateusza Szostka. Wszystkich nagrodzonych dekorował członek rady sołeckiej Tomasz Ossowski. Na zakończenie tej części uroczystości złożył wszystkim uhonorowanym podziękowanie za udział w 2016 roku i życzył dobrego startu w 2017 roku.
Biesiada – spotkanie zakończyła się wspomnieniami ze startów w 2016 roku przy degustacji ciastek i kawy. W trakcie tych rozmów niektórzy mieszkańcy zadeklarowali, że są gotowi w nowym roku reprezentować sołectwo w większej ilości dyscyplinach.
Z tych deklaracji najbardziej zadowoleni byli Wioleta Frydrych i niżej podpisany którzy wnieśli największy wkład osobisty przy organizacji startu mieszkańców sołectwa w „Pucharze Gminy” 2016

info i foto wkempa członek rady sołeckiej w Trąbkach Wielkich

The following two tabs change content below.