LKS Orzeł Trąbki Wielkie wygrał ze Startem Mrzezino 3:0 !

W 26 kolejce sezonu 2016/2017 LKS Orzeł rozegrał mecz z Startem Mrzezino o mistrzostwo V ligi grupa I Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku.
Mecz został rozegrany na stadionie “Orzeł Arena” 20 maja 2017 w godzinach popołudniowych , gdzie temperatura przekraczała jeszcze ponad 20 stopni C przy lekkim wietrze. Od pierwszej minuty meczu nie było widać, że grają drużyny których w tabeli dzieli 8 miejsc i szesnaście punktów. A zatem faworytem tego spotkania byli gospodarze.
Przez pierwszą część meczu tej różnicy nie było widać. Goście wyprowadzali groźne ataki podaniem z własnej połowy do szybkich napastników. Goście wypracowali sobie sytuacje bramkowe i mogli objąć prowadzenie. Obrońcy byli bardzo aktywni, skracali pole gry co nie bardzo odpowiadało Orłowi. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0.
W drugiej połowie nie wiele zmieniło obraz gry. Gościom z minuty na minutę zaczęło brakować sił, co miało wpływ, że coraz więcej popełniali błędów i co raz częściej faulowali. Stałe fragmenty Orzeł nie potrafił zamienić na bramki. Pierwszą bramkę dla Orła w 77 minucie zdobył Adrian Schuchardt. Gospodarzom z serca spadł kamień ! Na kolejną bramkę kibice czekali 5 minut. Strzałem zza pola karnego zaskoczył golkipera Startu Mateusz Dampc. Strzał był godny sfilmowania i pokazywania młodszym adeptom piłkarstwa. W tym czasie trener Sławomir Matuk dokonał zmian które wniosły ożywienie w grze Orła. Goście się odkryli się, a Orzeł szybko to wykorzystał w postaci wypracowanych groźnych akcji bramkowych. Ręce same składania do braw! Po jednym z takiej akcji podanie prostopadłe w 90 minucie wykorzystał Tomasz Pietrowicz. Zdobywca bramki ustał ostateczny wynik meczu 3:0 dla Orła. Goście mimo wysokiej porażki pozostawili dobre wrażenie po sobie w Trąbkach Wielkich.
Orzeł rozegrał mecz w składzie: Narloch – Dończyk M., Neubauer, Balcer, Kamiński  -Dończyk B., Kowalski, Dampc (89′ Dończyk T.), Żabiński(76′ Kuchnowski) – Schuchardt, Jaśniewski (76′ Pietrowicz

info, foto A. Marszałowicz, kempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)