Orzeł walczy o byt w V lidze

orzelblyskawica2015_06223 maja 2015 zespół LKS Orzeł Trąbki Wielkie rozegrał mecz z Błyskawicą Reda- Rekowo o mistrzostwo V ligi Pom.ZPN w Gdańsku.
W Trąbkach Wielkich widać było wielką mobilizację w walce o trzy bardzo ważne punkty które mogą być cenne na koniec rundy.

Goście już pogodzeni z degradacja do A klasy, przyjechali w składzie 11-osobowym, natomiast trener Orła miał do dyspozycji 17 zawodników. Od samego początku Orzeł zaatakował bramkę Gości z dużym impetem i w 10 minucie Dampc strzałem z odległości ok. 19 metrów pięknym rogalem w długi róg zaskoczył golkipera Błyskawicy i Orzeł objął prowadzenie 1:0. Goście też przeprowadzili kilka akcji, ale dobrze ustawiona obrona Orła nie dopuściła do utraty bramki. W 25 minucie Schuchardt otrzymuje prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam nie wykorzystuje sytuacji do podwyższenia wyniku. Co nie udało się 25 minucie, już w kolejnej akcji w 28 minucie strzela bramkę i jest już 2:0 dla Orła.
Po przerwie gra toczyła się środkowej części boiska. Taka sytuacja odpowiada Gościom, a kilka akcji w ich wykonaniu mogły sie podobać. W 60 minucie Żabinski zdobywa trzeciego gola i jest już 3:0. W 64 minucie Goście przeprowadzają kontrę lewa stroną, jest dośrodkowanie do nie pilnowanego zawodnika który zdobywa gola. Błyskawica zmniejsza wysokość porażki na 3:1. Orzeł rozpoczyna wznowienie od środka, traci piłkę, a Goście powtarzają akcję z 64 minuty i zdobywają druga bramkę. Na 25 minut przed końcowym gwizdkiem Błyskawica doprowadza wyniki meczu do stanu 3:2. Taka sytuacja daję wiarę Gościom, że jeszcze meczu nie przegrali i mogą sie postarać o niespodziankę. Atakują większą ilością zawodników tym samym odkrywają się w obronie. Widać u Gości już duże zmęczenie. Trener Orła dokonuje zmian, które w istocie zwiększają siłę ataku. Kiedy Goście w 71 minucie strzelają sobie samobójczego gola schodzi z nich powietrze. Dobija ich gol zdobyty minutę później przez A. Schuchardta i jest już 5:2. Ten sam zawodnik w 84 minucie podwyższa wyniki meczu na 6:2.Goście już pogodzeni z porażka w końcówce czekali już na końcowy gwizdek sędziego. Popełniają błędy w obronie, a Orzeł to wykorzystuje i zdobywa 89 minicie 7 -mego gola po strzale Dampca i w czasie doliczonym 90+2 Topolski zdobył ostatniego gola strzelonego w tym meczu.
Mecz zakończył się zwycięstwem Orła 8:3 .Po tym zwycięstwie Orzeł awansował na 11 miejsce gromadząc na swoim koncie 24 pkt.
Skład Orła : Koprowski br. –  Galuhn, Wiszniewski, Dończyk T.(77′ Groszek), Szybka (80′ Kuchnowski) – Bułhak (68′ Kobylarz R.), Dampc, Topolski, Kobylarz M., Żabiński (63′ Czaja) – Schuchardt.

Info i foto wkempa

 

 

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)