Kronika fotograficzna – informacja

ZnaczekFilmyPrzekazujemy Państwu kronikę fotograficzną 1973-2013 przedstawiającą życie sportowe z minionych lat na terenie naszej gminy. W tym okresie realizatorem i animatorem życia sportowego była Gminna Rada Ludowe Zespoły Sportowe, a po przekształceniu Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Trąbkach Wielkich.
W kronice wykorzystano fotografie z prywatnych zbiorów naszych członków i nie tylko. Zaprezentowane fotografie pochodzą ze zbiorów; Jana Trofimowicza, Henryka Kinder, Marcina Masa z Ełganowa, Wiesława Kempa, Sylwestra Maliszewskiego, Andrzeja Gralli ,Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji z Trąbek Wielkich , Mariana Płotki, Jerzego Osowskiego. śp.Alfonsa Klukowskiego, Pawła Gąsiorowskiego z Sobowidza oraz Romana Zielke z Kleszczewa .

Autorem opracowania fotokroniki jest Andrzej Grala.
W tym miejscu jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim którzy włączyli się i udostępnili swoje zbiory do powstania tej kroniki. Dzięki Wam powstał wspaniały zbiór fotografii z XX i XXI wieku.

Jednocześnie zwracam się z prośbą do wszystkich, którzy posiadają w swoich zbiorach-albumach rodzinnych fotografii które mogłyby wzbogacić naszą kronikę o ich wypożyczenie. Po zeskanowaniu zostaną zwrócone .

Prezes

Gminnego Zrzeszenia L.Z.S

w Trąbkach Wielkich

( – ) Roman Zielke

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.