KONKURS NA ZDJĘCIE PRZEDSTAWIAJĄCE PRACĘ W CZASACH PRL-U

Okres PRL-u dawno przeminął, ale na zawsze pozostanie w pamięci Polaków. Dla każdego znaczył coś innego. Każdy pamięta go inaczej. Teraz nadarza się okazja, żeby sięgnąć pamięcią do wspaniałych chwil tamtego okresu i bawić się razem z nami!
Serwis Aplikuj.pl gwarantuje Wam świetną zabawę, która pozwoli każdemu z osobna przyczynić się do stworzenia wyjątkowego zbioru zdjęć i daje szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Tematyką konkursu fotograficznego jest praca w PRL-u.
Konkurs skierowany jest do osób powyżej 50 roku życia zamieszkujących województwo pomorskie lub zachodniopomorskie. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, przesłać zdjęcia uwieczniające Was przy pracy. Do konkursu można zgłaszać się do 12 stycznia 2021 roku, wysyłając maksymalnie trzy odbitki poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie. Znacie kogoś kto kwalifikuje się do konkursu? Może mama, tata czy ciocia? Jeśli tak, zapytajcie o zgodę i działajcie! Sprawa jest szybka, prosta i przede wszystkim bezpieczna. Cały konkurs odbywa się przez Internet, więc nie ma się czego obawiać.
Dla laureatów fotograficznej przygody czekają wspaniałe nagrody takie jak np. telefony komórkowe, książki, kursy komputerowe (strefakursow.pl), wycieczki do Skandynawii (fregata.pl) i przydatne gadżety! Więcej informacji na temat konkursu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze.

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)