Kaczki zwyciężyły w VII Mistrzostwach Gminy Trąbki Wielkie w Piłce 6-cio osobowej

mistrz720156_07928 czerwca 2015 w boisku Orlik 2012 w Trąbkach Wielkich odbyła się druga faza VII Mistrzostw Gminy Trąbki Wielkie w Piłce Nożnej 6-cio osobowej.
W drugiej fazie zaplanowane były mecze od fazy ćwierćfinałowej, przegrywający odpada. Ostatecznie z ośmiu zakwalifikowanych zespołów wystartowały 4 tj. reprezentacje sołectw Kaczki, Trąbki Wielkie Czerniewo i Domachowo.
Zgodnie z przyjętym przez organizatora GOKSiR harmonogramem rozgrywek od meczów ćwierćfinałowych w pierwszym meczu Czerniewo pokonało Trąbki Wielkie 3:2, w meczu półfinałowym 2:1 Domachowo. W wielkim finale reprezentacja Czerniewa spotkała się z reprezentacją Kaczek ,która do finału awansowała bez rozegrania meczu z uwagi na nie stawienie się przeciwników. Mecz w finałowy był bardzo zacięty i zakończył się w normalnym czasie meczu wynikiem 1:1. Zgodnie z regulaminem sędziowie PZPN w Gdańsku zarządzili serię wykonywania rzutów karnych. Tu lepiej strzelali młodzi piłkarze z Kaczek strzelając bramkarzowi z Czerniewa 2 gola nie tracąc żadnego.
Tabela końcowa mistrzostw
I miejsce Sołectwo Kaczki
II miejsce Sołectwo Czerniewo
III miejsce Sołectwo Domachowo
IV miejsce Sołectwo Trąbki Wielkie
Nie uczestniczyły w tej fazie rozgrywek zespoły które wywalczyły awans tj. Kleszczewo, Graniczna Wieś , Trąbki Małe i Gołębiewko.
Oficjalne wyniki mistrzostw ogłosił dyrektor GOKSiR Leszek Orczykowski, a puchary, medale i dyplomy najlepszym trzem zespołom wręczył radny Karol Kusaj. Organizator wyróżnił nagrodami indywidualnymi; Andrzeja Dończyka z Czerniewo jako najlepszego bramkarza turnieju , najlepszego zawodnika Tomasza Blejdera z Kaczek i króla strzelców turnieju Rafała Selę z Domachowa .
info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)